0

Wykładziny PCV obiektowe to wytrzymały materiał, coraz częściej stosowany w budynkach biurowych, komercyjnych, usługowych, handlowych czy użyteczności publicznej. Wyroby te wyróżnia wyjątkowo piękna estetyka i wysoka jakość wykonania.

wykładziny PCV obiektowe

Doskonałą alternatywą płytek ceramicznych, gresowych, paneli drewnianych czy naturalnego kamienia, mogą być wytwarzane w nowoczesnym procesie technologicznym, wykładziny PCV obiektowe. Wyroby te mogą być wykorzystywane w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak korytarze, hole czy też sale. Wszędzie tam, gdzie zachodzi prawdopodobieństwo zabrudzenia powierzchni podłogi poprzez częste korzystanie z niej przechodzących osób, może znaleźć doskonałe zastosowanie wykładzina PCV obiektowa. W naszym sklepie posiadamy bogatą ofertą wykładzin PCV, która umożliwia wybór tych odpowiednich, nawet najbardziej wymagającym klientom. Warta zauważenia jest z pewnością wykładzina PCV Cornwall Art Decor. Wyróżnia ją przede wszystkim niesamowite wzornictwo 3D, które sprawia, że nawet małe pomieszczenie staje się optycznie większe. Ta gruba wykładzina PCV do holu jest dodatkowo podklejona filcową włókniną poliestrową, co sprawia, że jest wyjątkowo komfortowa w użytkowaniu, a ponadto wykazuje doskonałe właściwości izolujące i tłumiące dźwięki. Jej antypoślizgowość określana jest współczynnikiem R10. To produkt łatwy w montażu i w utrzymanie w czystości, umożliwiający szybkie pokrycie podłogi. Elegancki wzór powoduje, że produkt ten może znaleźć się w reprezentacyjnych pomieszczeniach.

Wykładziny PCV obiektowe – tanie i praktyczne rozwiązanie

wykładzina PCV do holuEfektowne posadzki obiektowe PCV są wykonane z elastycznej pianki amortyzującej upadek każdego przedmiotu. Jest ona również odporna na wilgoć i wszelkie zaplamienia czy zabrudzenia. Dlatego też wykładzina PCV obiektowa jest idealnym materiałem do pomieszczeń gastronomicznych. Ponadto to bardzo uniwersalny produkt, dzięki urozmaiconemu wzornictwu i kolorystyce. Jako przykład proponujemy wyrób z naszej oferty sklepowej, jakim jest wykładzina PCV Cornwall imitująca deski podłogowe, ułożone w atrakcyjny wzór. Produkt ten rewelacyjnie izoluje termicznie pomieszczenia, w których się znajdzie i dodaje im oryginalności, a dodatkowo jest oferowany przez nas w korzystnej cenie. Tego rodzaju wykładziny PCV obiektowe nie wymagają dużego nakładu pracy przy ich sprzątaniu. Są bardzo trwałe, dobrze zabezpieczają podłoże przed zniszczeniem i jednocześnie zapewniają jej użytkownikom pełną wygodę poruszania się po niej. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku innego produktu z naszej kolekcji sklepowej, jakim jest wykładzina PCV kamień. To świetna imitacja kosztownego marmuru, która sprawdzi się w obiektach, takich jak biura czy hotele. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które sprawia, że dane pomieszczenia wyglądają luksusowo przy niewielkim nakładzie finansowym. Sprzedawana przez nas na metry wykładzina PCV do holu może być dopasowana do każdej jego długości i szerokości. To produkt renomowanej firmy, zgodny z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz. Dzięki starannemu wykończeniu i wysokiej jakości składnikom, wyrób ten może być używany przez długie lata, nie zmieniając swojego pierwotnego wyglądu.

Przeczytaj również:

Elegancka wykładzina PCV na Płytki to praktyczne rozwiązanie do łazienki i innych pomieszczeń

Dywany winylowe: trwałe, łatwe w czyszczeniu i eleganckie - idealne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia!

Wykładziny PCV obiektowe są korzystnym ekonomicznie rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorstw, placówek edukacyjnych lub urzędów. To również wyjątkowo trwałe i estetyczne materiały, który są łatwe w montażu.