Chodniki podgumowane

Ozdobą przedpokoju, korytarza lub holu mogą być chodniki podgumowane. To produkty dostępne w naszym stałym asortymencie. Włókno polipropylenowe, z którego wykonane są te wyroby, ma szerokie zastosowanie w przemyśle, głównie ze względu na swoją wytrzymałość. Przędza polipropylenowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dlatego też proponowane przez nas chodniki podgumowane mogą znajdować się także w miejscach narażonych na intensywny ruch pieszy. Produkty te sprawdzą się nie tylko w przestrzeni biurowej, ale również w domach i mieszkaniach. Ich syntetyczne runo o wysokości 6 mm jest łatwe do utrzymania w czystości. Zabieg ten można wykonywać na sucho lub też na mokro- pranie w bardzo niskiej temperaturze z użyciem łagodnych detergentów.

 

Chodniki podgumowane – ozdoba korytarzy i holów

Nowoczesne chodniki podgumowane, dostępne w naszej ofercie są odporne na ścieranie, blaknięcie kolorów i odkształcenie, spowodowane intensywną eksploatacją. Sprężyste, zwarte runo tych wyrobów nie gromadzi w swoim wnętrzu różnego typu zanieczyszczeń, jak również roztoczy i pleśni. To produkty ze starannie obszytymi krawędziami, co zapobiega ich strzępieniu się pod wpływem codziennego używania. Wytrzymałe chodniki podgumowane z naszego asortymentu posiadają antypoślizgowy spód. Został on pokryty wysokiej jakości gumą, niezawierającą związków ropopochodnych i substancji chemicznych, wydzielających nieprzyjemne zapachy. Gumowy spód zapobiega podwijaniu się wyżej wymienionych chodników, jak również ich przesuwaniu, szczególnie na śliskiej podłodze. Dzięki temu produkty te są bezpieczne w używaniu.

 

Dlaczego warto kupować chodniki podgumowane?

Wysokiej jakości chodniki podgumowane, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, wyróżniają się wysokim współczynnikiem przewodnictwa ciepła. Dlatego też świetnie nadają się one do pomieszczeń z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym lub też biokominkami. Wyroby te można dopasować do metrażu danego pomieszczenia, ponieważ są one w sprzedaży z opcją na metry. Proponowane przez nas chodniki podgumowane są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu wzorach do wyboru. Można zdecydować się na produkty utrzymane w stonowanych i intensywnych barwach, jak również te ozdobione efektownie prezentującym się wzorem w paski lub też przedstawiającym figury geometryczne bądź motywy nawiązujące do fauny i flory.

Desc

Produkty 1-11 z 91

na stronę
Desc

Produkty 1-11 z 91

na stronę
To Top