Mieszkaniowe

Wysokiej jakości wykładziny dywanowe mieszkaniowe to produkty wykonane bardzo starannie. Stanowią one alternatywę tradycyjnych dywanów. Te nowoczesne produkty z naszego asortymentu wyróżniają się wieloma zaletami. To wyroby dostępne w zróżnicowanej kolorystyce. Dzięki temu można dobrać konkretny produkt do aranżacji danego wnętrza, jak również pozostałych elementów wyposażenia, w tym mebli, ozdób i dodatków. Łatwe do czyszczenia wykładziny dywanowe mieszkaniowe są wykonane w specjalnie dobranej technice płaskiego tkania. Do ich wyrobu użyto włókien polipropylenowych. To sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu produkty są nieskomplikowane w czyszczeniu. Czynność tę można przeprowadzać, zarówno na sucho, jak i metodą szamponowania.

 

Czym wyróżniają się markowe wykładziny dywanowe mieszkaniowe?

Eleganckie wykładziny dywanowe mieszkaniowe posiadają krawędzie zabezpieczone przed ich strzępieniem. Produkty te są dostępne w naszej ofercie w opcji na metry, co umożliwia dopasowanie ich do metrażu każdego pomieszczenia, jakie znajduje się w domu lub w mieszkaniu. Polecane przez nas wyroby świetnie sprawdzą się nie tylko w domowym gabinecie do pracy, ale również w sypialni lub jako zabezpieczenie podłogi na antresoli. Wyroby te mogą być ozdobą i ochroną podłóg, również w salonach zaaranżowanych w stylu skandynawskim, minimalistycznym lub nowoczesnym. Markowe wykładziny dywanowe mieszkaniowe to produkty stworzone w najlepszych fabrykach na terenie Belgii.

 

Wykładziny dywanowe mieszkaniowe – odpowiednie dla alergików

Estetycznie prezentujące się wykładziny dywanowe mieszkaniowe z naszego asortymentu, to wyroby dostępne w atrakcyjnych cenach. Ich bardzo niskie runo, składające się z włókien syntetycznych, jest zabezpieczone przed blaknięciem, ścieraniem i deformacją. Dzięki temu wyroby te mogą znaleźć się również w miejscach o sporym natężeniu ruchu. Polecane przez nas wykładziny dywanowe mieszkaniowe mogą być kładzione także w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym lub biokominkami. Wyroby te są odporne na działanie promieniowania UV i wilgoci. Ich zwarte, idealnie płaskie runo, nie gromadzi w swoim wnętrzu szkodliwych dla zdrowia pleśni, roztoczy i kurzu. Dlatego też doskonale sprawdzą się one we wnętrzach zajmowanych przez osoby a alergiami i astmą oskrzelową.

Desc

Produkty 14

na stronę
Desc

Produkty 14

na stronę
To Top