Blog - Dywany za grosze!

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Jak podzielić przestrzeń przy pomocy dywanów?

  Jak podzielić przestrzeń przy pomocy dywanów?

  Osoby będące właścicielami apartamentów typu studio zastanawiają się, jak efektywnie podzielić przestrzeń przy pomocy dywanów. Tego typu rozwiązanie jest bardzo popularne z uwagi na to, że niewielkim nakładem pracy można stworzyć oddzielne pomieszczenia, wprowadzając do nich efektowne elementy wyposażenia w postaci dywanów, wykonanych z przędzy syntetycznej.

  więcej...
  0
 2. Chodniki podgumowane do Twojego przedpokoju

  Chodniki podgumowane do Twojego przedpokoju

  Wysokiej jakości chodniki podgumowane do przedpokoju to praktyczne elementy wyposażenia. Wyroby te są tworzone z włókien syntetycznych, co zapobiega pleśnieniu runa i przyjmowaniu przez nie brzydkich zapachów.

  więcej...
  0
 3. Nowoczesne dywany na Twoją podłogę

  Nowoczesne dywany na Twoją podłogę

  Kontynuując przegląd dywanów jakie mogą ozdobić nasze wnętrza, z poprzedniego artykułu który jest dostępny tutaj. Chcielibyśmy państwu zaprezentować 3 rodzaje dywanów dostępne w naszym sklepie, które śmiało możemy zaliczyć do grona dywanów nowoczesnych. Idealnie wpasowywujących się w pomieszczenia aranżowane w nowoczesnych stylach Loft, skandynawskim czy minimalistycznym. 

  więcej...
  0
 4. Chodnik dywanowy w praktyce. Gdzie warto go stosować?

  Chodnik dywanowy w praktyce. Gdzie warto go stosować?

  Właściciele pomieszczeń mieszkalnych i firmowych, często poszukują informacji na temat chodnik dywanowy w praktyce. Gdzie warto go stosować? Ten funkcjonalny, a jednocześnie bardzo estetyczny dodatek do holi lub korytarzy, może być dopasowany do powierzchni użytkowej danego wnętrza.

  więcej...
  0
 5. Najpopularniejsze rodzaje dywanów do domu

  Najpopularniejsze rodzaje dywanów do domu

  Poznając najpopularniejsze rodzaje dywanów można spośród nich wybrać produkt dopasowany do indywidualnych preferencji i oczekiwań danej osoby. W sprzedaży dostępne są popularne włochacze, jak również dywany akrylowe czy ekskluzywne dywany wełniane.

  więcej...
  0
 6. Wykładzina dywanowa to produkt na długie lata

  Wykładzina dywanowa to produkt na długie lata

  Dopasowana do w stylu aranżacyjnego wykładzina dywanowa stanowi nie tylko zabezpieczenie podłogi. To element wyposażenia, który może współgrać z meblami i dodatkami, jakie znajdują się w danym wnętrzu.

  Zdobywająca coraz większą popularność wykładzina dywanowa to alternatywa tradycyjnych włochaczy lub też produktów z wysokim runem, wykonanym z przędzy akrylowej lub wełnianej.

  więcej...
  0
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
To Top