Blog - Dywany za grosze!

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Dywan sznurkowy beżowy to dodatek do pomieszczeń w różnych stylach

  Dywan sznurkowy beżowy to dodatek do pomieszczeń w różnych stylach

  Wpisujący się w aktualne trendy aranżacyjne dywan sznurkowy beżowy to świetny dodatek do pomieszczeń, utrzymanych w stylistyce minimalistycznej, nowoczesnej i skandynawskiej. Produkt ten jest stworzony z włókien syntetycznych, co podwyższa jego trwałość i ułatwia czyszczenie.

  więcej...
  0
 2. Chodniki na gumie nigdy nie zmienią swojego położenia

  Chodniki na gumie nigdy nie zmienią swojego położenia

  Nowoczesne chodniki na gumie są produktami komfortowymi w użytkowaniu. Ich spód został pokryty odpornym na rozwarstwienie i pękanie kauczukiem, co zapobiega ślizganiu się i podwijaniu wybranego modelu chodnika.

  więcej...
  0
 3. Dywan pod ławę musi spełniać kilka kryteriuów

  Dywan pod ławę musi spełniać kilka kryteriuów

  W strefie wypoczynkowej w salonie, świetnym dodatkiem może być dywan pod ławę. Warto zdecydować się na produkt wykonany w taki sposób, aby jego runo nie ulegało ścieraniu i deformacji pod wpływem ucisku stolika kawowego bądź innych mebli salonowych.

  więcej...
  0
 4. Jak odnowić dywan Shaggy?

  Jak odnowić dywan Shaggy?

  Osoby posiadające klasyczne włochacze często zastanawiają się, jak odnowić dywan Shaggy/ Czynność ta, wbrew pozorom, nie musi być skomplikowana i czasochłonna. Wystarczy zastosować się do przedstawionych poniżej wskazówek.

  więcej...
  0
 5. Chodnik do przedpokoju sznurkowy to idealne rozwiązanie

  Chodnik do przedpokoju sznurkowy to idealne rozwiązanie

  Starannie wykonany chodnik do przedpokoju sznurkowy to produkt wyróżniający się bardzo niskim runem, stworzonym z włókien syntetycznych. Nie wchłaniają one brzydkich zapachów i nie gromadzą w swoim wnętrzu zanieczyszczeń.

  więcej...
  0
 6. Dywan do salonu włochaty to świetny pomysł

  Dywan do salonu włochaty to świetny pomysł

  Modny od wielu sezonów dywan do salonu włochaty coraz częściej pojawia się w pomieszczeniach mieszkalnych. To produkt elegancki, który można dopasować pod względem kolorystyki, rozmiaru i wzornictwa do posiadanego wnętrza.

  więcej...
  0
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
To Top