Blog - Dywany za grosze!

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Dywany włochate dopasujemy do każdego wystroju wnętrza i stylu

  Popularne od wielu sezonów dywany włochate wyróżniają się elastycznym, sprężystym i bardzo wysokim runem. Wyroby te są wykonane z przędzy syntetycznej, co wpływa na ich doskonałe walory estetyczne i użytkowe.

  Modne dywany włochate mogą znaleźć się w pomieszczeniach mieszkalnych, w tym w salonie, sypialni bądź też w gabinecie do pracy. Produkty te są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, kształtach i rozmiarach do wyboru, co umożliwia dopasowanie ich do stylistyki i metrażu danego wnętrza.

  więcej...
  0
 2. Chodniki sznurkowe to wytrzymałe produkty odporne na częste użytkowanie

  Wysokiej jakości chodniki sznurkowe mogą być elementem wyposażenia holu, korytarza lub przedpokoju. Produkty te posiadają podgumowany spód, co zapobiega ich podwijaniu się i przesuwaniu, nawet na bardzo śliskim podłożu.

  Nowoczesne chodniki sznurkowe powstały przy użyciu specjalnej techniki tkania. Produkty te można dobrać do metrażu posiadanego holu, korytarza bądź przedsionka.

  więcej...
  0
 3. Dywany młodzieżowe można dobrać do każdego wystroju dzięki bogatej ofercie.

  Nowoczesne dywany młodzieżowe wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi i podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Produkty te są utrzymane w bardzo modnych kolorach i oryginalnym wzornictwie.

  Dobrej jakości dywany młodzieżowe to skuteczne zabezpieczenie podłogi, znajdującej się w pomieszczeniu zajmowanym przez nastolatka. Produkty te mogą być wykonane z przędzy syntetycznej. Ich średniej wysokości runo jest bardzo przyjemne w dotyku, elastyczne, a jednocześnie łatwe do czyszczenia. Dostępne w naszej ofercie dywany młodzieżowe mogą posiadać modne w tym sezonie wzory geometryczne. Proponujemy także produkty utrzymane w jednym kolorze, zarówno bardzo intensywnym, jak i pastelowym.

  więcej...
  0
 4. Wykładzina PCV może mieć szerokie zastosowanie zarówno domu jak i mieszkaniu

  Nowoczesna wykładzina PCV może być oryginalnym zamiennikiem tradycyjnych płytek ceramicznych, gresu dywanów lub podłóg wykonanych z kamienia naturalnego. Produkt ten posiada wysokie walory estetyczne. Jest on łatwy do czyszczenia i odporny na odbarwienia.

  więcej...
  0
 5. Chodniki dywanowe do przedpokoju i na korytarz

  W pomieszczeniach o średnim i dużym natężeniu ruchu mogą znajdować chodniki do przedpokoju. To produkty wykonane z syntetycznej przędzy. Są one dostępne w opcji sprzedaż na metry.

  Wykonane bardzo starannie chodniki do przedpokoju, świetnie sprawdzą się także jako zabezpieczenie i dekoracja holi, poczekalni, jak i domowych przedsionków. Wyroby te zasługują na zainteresowanie z uwagi na ich wysokie walory estetyczne i użytkowe.

  więcej...
  0
 6. Dywaniki do łazienki i toalety dopasowane do wystroju

  Kontynując temat dywaników łazienkowych o którym już pisaliśmy tutaj. Pragniemy przdstawaić kolejną propozycje dywaników do łazienki, które idelanie wpasują się w każdą łazienke małą czy dużą.

  więcej...
  0
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
To Top