Blog - Dywany za grosze!

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Włochate dywany sprawdzi się w każdym pomieszczeniu

  Popularne, włochate dywany, od wielu sezonów cieszą się zainteresowaniem właścicieli salonów i sypialni. Produkty te wyróżniają się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, jak również łatwym czyszczeniem.

  Wykonane z syntetycznego runa włochate dywany to wspaniałe elementy wyposażenia sypialni lub domowego salonu. Wyroby te mogą znaleźć się w strefie wypoczynkowej, nieopodal kanapy, foteli, jak i stolika kawowego lub ławy. To produkty, którymi można ozdobić także przestrzeń pomiędzy łóżkiem małżeńskim, a nocną szafką.Proponowane przez nas włochate dywany są łatwe w utrzymaniu w czystości, ponieważ nie gromadzą one we wnętrzu swojego runa roztoczy, kurzu i pleśni. Produktem zasługującym na szczególne uznanie jest Berber Shaggy z frędzlami romby Maroko

  więcej...
  0
 2. Dywany Heat-Set sprawdzi się w pomieszczeń nowoczesnych, vintage lub tradycyjnych

  Eleganckie dywany Heat-Set to produkty, które można dopasować do metrażu danego mieszkania, domu czy też biura. Wyroby te wyróżniają się modnym wzornictwem i wspaniałą kolorystyką, dzięki czemu mogą podkreślić urok pomieszczeń nowoczesnych, vintage lub tradycyjnych.

  Wyprodukowane z trwałej przędzy syntetycznej dywany Heat-Set to wyroby, które posiadają naturalny spód jutowy. 

  więcej...
  0
 3. Dywany akrylowe to różnorodność wzorów i kolorów

  Nowoczesne i efektownie prezentujące się dywany akrylowe to produkty, które mogą zdobić, zarówno pomieszczenia mieszkalne, jak i biurowe. Wyroby te wyróżniają się modnym wzornictwem, jak również wieloma kolorami do wyboru.

  Osoby, które pragną posiadać nietuzinkowe elementy wyposażenia wnętrz, mogą zdecydować się na markowe produkty tego rodzaju. Do tej kategorii zaliczają się dywany akrylowe. To wyroby z runem wykonanym z włókien syntetycznych, które jest bardzo miękkie w dotyku, a także odporne na odkształcenia, blaknięcie lub ścieranie, spowodowane codziennym używaniem. Nowoczesne dywany akrylowe to wyroby, które podkreślą design danego pomieszczenia lub też nadadzą mu zupełnie nową jakość.

  więcej...
  0
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
To Top