Wykładziny PCV - Dywany za grosze!

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Wykładzina PCV może mieć szerokie zastosowanie zarówno domu jak i mieszkaniu

  Wykładzina PCV może mieć szerokie zastosowanie zarówno domu jak i mieszkaniu

  Nowoczesna wykładzina PCV może być oryginalnym zamiennikiem tradycyjnych płytek ceramicznych, gresu dywanów lub podłóg wykonanych z kamienia naturalnego. Produkt ten posiada wysokie walory estetyczne. Jest on łatwy do czyszczenia i odporny na odbarwienia.

  więcej...
  0
 2. Wykładzina PCV gruba to nowoczesne pokrycie podłogi

  Wykładzina PCV gruba to nowoczesne pokrycie podłogi

  Dostępna w wielu wersjach kolorystycznych i wzorach wykładzina PCV gruba stanowi alternatywę tradycyjnych dywanów. Produkt ten sprawdza się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, jak również w miejscach, gdzie istnieje ryzyko zabrudzenia lub uszkodzenia podłogi.

  Modne wykładziny PCV powróciły do łask, stając się efektownymi elementami wyposażenia pomieszczeń, znajdujących się w domu lub mieszkaniu. Produkty te wyróżniają się atrakcyjną ceną, która idzie w parze z ich wysoką jakością.

  więcej...
  0
 3. Gumolit - w nowoczesnym wydaniu

  Gumolit - w nowoczesnym wydaniu

  Jednym z popularnych od kilku lat materiałów wykończeniowych jest gumolit. To alternatywa tradycyjnych płytek ceramicznych, paneli podłogowych czy parkietu, wykonanego z litych desek drewnianych.

  Dobrej jakości gumolit to materiał wykończeniowy, który jest stosowany od połowy XIX wieku.

  więcej...
  0
 4. Wykładziny PCV – modne i wytrzymałe produkty

  Wykładziny PCV – modne i wytrzymałe produkty

  Dobrej jakości wykładziny PCV – modne i wytrzymałe produkty, to dobre rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Wyroby te można wykorzystać nie tylko w kuchni czy holu, ale również w salonie.

  Nowoczesnewykładziny PCV to produkty elastyczne, przeznaczone nie tylko do użytku domowego. Mają one także zastosowanie w takich obiektach jak kawiarnie, restauracje czy pomieszczenia biurowe. Eleganckie wykładziny mieszkaniowe z naszego sklepu internetowego, wyróżniają się bogactwem wzorów i kolorów.

  więcej...
  0
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
To Top