0

Popularnym dodatkiem do wnętrz polskich domów i mieszkań, są chodniki na przedpokój. To eleganckie wizytówki tych nieruchomości, ale również doskonała ochrona podłogi w tych pomieszczeniach.

chodniki na przedpokój

Elegancki chodnik do przedpokoju wspaniale prezentuje zamierzenia stylistyczne właściciela lokalu. Jest wstępem do aranżacji całego domu lub mieszkania, dlatego producenci dokładają starań, by wyroby te były dostępne w bardzo różnorodnym wzornictwie i kolorystyce. Również w naszym sklepie poświęcamy dużo uwagi produktom, takim jak chodniki dywanowe. W kolekcji tej mamy szeroki wybór chodników, w którym znaleźć można między innymi tradycyjne chodniki dywanowe, utrzymane w klasycznej estetyce, takie jak, na przykład niezwykle przyjemny w dotyku chodnik dywanowy Aragon. Delikatność runa zawdzięcza wykonaniu z przędzy Heat Set Super Soft. Mimo swojej subtelnej w dotyku faktury, jest bardzo wytrzymały na działanie czynników zewnętrznych. Jego florystyczne wzornictwo i kolorystyka są stylizowane na historycznych wyrobach perskich tego rodzaju. Estetyczne chodniki z tej kolekcji wyróżnia fakt, że doskonale przewodzą ciepło i jest łatwe w czyszczeniu. Sprzedawane na metry, chodniki na przedpokój są często wybieranymi produktami z naszej oferty sklepowej.

Chodniki na przedpokój- eleganckie i praktyczne produkty do tego wnętrza

elegancki chodnik do przedpokojuEstetyczne chodniki z naszego asortymentu, to nie tylko te w stylizacji tradycyjnej, ale również w nowoczesnej, wyróżniające się geometrycznymi lub abstrakcyjnymi wzorami i stonowaną kolorystyką, zgodną z trendami modowymi. Taki jest właśnie chodnik Soft Touch Wellen oferowany przez nasz sklep. Utrzymany w odcieniach szarości, będzie pasował do różnego wystroju pomieszczeń i dobrze zniesie intensywne używanie. Wykonany został ze sprężystej przędzy polipropylenowej, która jest odporna na odkształcenia. Produkt ten można bez trudu czyścić na sucho i metodą szamponowania. Ten elegancki chodnik do przedpokoju doskonale przewodzi ciepło, więc idealnie pasuje do wnętrz z ogrzewaniem podłogowym. To również rewelacyjna izolacja akustyczna, która wygłusza pomieszczenie, w którym się znajduje.

Nowoczesne i klasyczne chodniki dywanowe na przedpokój:

Szeroki wybór chodników odpowiednich do każdej aranżacji wnętrza

W przedpokoju perfekcyjnie sprawdzają się estetyczne chodniki sznurkowe. Tkane na płasko z bardzo odpornej na zniszczenie przędzy poliamidowej, stanowią świetne zabezpieczenie podłogi przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Szeroki wybór chodników tego rodzaju, spowodowany jest dużym zainteresowaniem klientów tymi produktami, ponieważ oferowane są w bardzo atrakcyjnej cenie. Ponadto to chodniki na przedpokój, które posiadają spód antypoślizgowy w postaci gumy, co zapobiega ich przesuwaniu się. Przykładem może być chodnik sznurkowy Patchwork. Inny elegancki chodnik do przedpokoju z naszego asortymentu, na pewno spodoba się klientom poszukującym ekskluzywnych wyrobów tego rodzaju, ale w przystępnej cenie. Przykładem takiego produktu może być wełnopodobny chodnik skandynawski. Wyrób ten posiada jutowy spód, który nie rysuje podłogi. Runo jest krótkie i nie elektryzuje się. Estetyka tego wyrobu wniesie dodatkową, pozytywną wartość do przedpokoju.

Może Cię zainteresować:

Tanie chodniki do przedpokoju: trwałość i styl w jednym

Nowoczesne chodniki dywanowe, styl i wytrzymałość na wysokim poziomie

Chodniki na przedpokój to stale modne rozwiązanie, które ma wielu zwolenników. Wyroby te pełnią funkcję nie tylko dekoracji tego pomieszczenia, ale również skutecznego zabezpieczenia podłogi przed zniszczeniem.