Wykładziny PCV

Wysokiej jakości wykładziny PCV wyróżniają się oryginalną kolorystyką i modnym wzornictwem. Produkty te są alternatywą tradycyjnych dywanów i chodników. Mogą zdobić, zarówno domowe salony, sypialnie, jak i korytarze, hole czy przedpokoje. Dobrze sprawdzają się także we wnętrzach, w których na co dzień pojawia się para wodna, wilgoć i istnieje częste ryzyko przypadkowego zabrudzenia podłogi. Bardzo łatwe do czyszczenia wykładziny PCV, które można zamówić w naszym sklepie internetowym, mają grubość 2,8 mm i warstwę użytkową 0,2 mm.

 

Wykładziny PCV – produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów

Nowoczesne wykładziny PCV to produkty wykonane z elastycznej pianki. Do stworzenia tych wyrobów użyto starannie dobranego polichlorku winylu, zastosowanego jako ich spodnia warstwa. Dzięki temu oferowane przez nas wykładziny PCV, posiadają doskonałe właściwości izolacyjne i zwiększają komfort cieplny w danym pomieszczeniu. Proponowane przez nas wyroby mogą znajdować się w obiektach komercyjnych, handlowych, usługowych, jak również w budynkach użyteczności publicznej i lokalach gastronomicznych. Wyróżniają się one wzornictwem zgodnym z najnowszymi trendami aranżacyjnymi. To praktyczne, a jednocześnie bardzo eleganckie produkty znanych i cenionych marek, specjalizujących się w wytwarzaniu tego typu wyrobów. Polecane przez nasz sklep internetowy wykładziny PCV są łatwe do montażu i demontażu.

 

Jakie zalety mają wykładziny PCV?

Dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego wykładziny PCV są gumolitem w nowoczesnym wydaniu. Produkty te mogą imitować tradycyjne podłogi drewniane, wykonane z litych desek o pięknym usłojeniu i widocznych sękach. Oferujemy również wykładziny PCV zaprojektowane z myślą o właścicielach domów, mieszkań i budynków firmowych w stylu retro. Produkty te można dopasować kolorystyką do aranżacji i pozostałych elementów wyposażenia danego pomieszczenia. W przygotowanych przez nas kolekcjach, dostępne są także wykładziny PCV samochodowe w kolorze czarnym. To solidnie wykonane linoleum, zabezpieczające podłogę w pojazdach mechanicznych. Polecane przez nas wyroby są estetyczne i wytrzymałe.

Desc

Produkty 1-14 z 19

na stronę
Desc

Produkty 1-14 z 19

na stronę
To Top