Chodniki

Efektownie wyglądające chodniki to produkty dostępne w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Wyroby te posiadają różną wysokość runa. W naszym asortymencie sklepowym znaleźć można produkty wykonane z włókien sznurkowych. To płasko tkane chodniki wyróżniające się wysoką odpornością na deformację i ścieranie. Zastosowane do ich produkcji trwałe barwniki, eliminują problem szarzenia i blaknięcie kolorów, spowodowanego częstym czyszczeniem wyrobu, zarówno na sucho, jak i na mokro. Polecane przez nas chodniki sznurkowe posiadają gumowy podkład. Dzięki temu wyroby te nie przesuwają się, nawet na bardzo śliskiej podłodze, co podwyższa komfort i bezpieczeństwo ich używania.

 

Chodniki – produkty wykonane ze starannie dobranej przędzy syntetycznej

W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można modne od wielu sezonów chodniki włochate w najmodniejszych wzorach i kolorach. To wyroby, które nawiązują stylistyką do tradycyjnych kobierców, wykonanych z wełny lub jedwabiu. Oferujemy także chodniki dywanowe we wzory w marokańską koniczynkę i z motywami nawiązującymi do fauny i flory. W przygotowanych przez nas kolekcjach, znajdują się także chodniki podgumowane z antypoślizgowym spodem, wykonane z wysokiej jakości włókien polipropylenowych. To wyroby, które można czyścić przy pomocy szamponów i innych detergentów, przeznaczonych do prania dywanów.

 

Dlaczego warto kupić chodniki?

Nowoczesne chodniki z naszego sklepu internetowego to wyroby wykonane w specjalnej technice tkania. Ich gęste, jak również zbite runo, zapobiega przedostawaniu się do jego wnętrza zanieczyszczeń, a także wszelkich mikroorganizmów w postaci roztoczy, grzybów i bakterii. Te modne i stylowe chodniki z naszej oferty mogą zdobić wnętrza budynków komercyjnych, handlowo-usługowych, jak również obiektów biurowych. Efektownie wyglądające chodniki, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, doskonale sprawdzą się także w holach, korytarzach i przedpokojach, znajdujących się w domach lub mieszkaniach.

Solidne chodniki – produkty łatwe do czyszczenia i prezentujące się elegancko!

Desc

Produkty 1-12 z 199

na stronę
Desc

Produkty 1-12 z 199

na stronę
To Top