Dywany Akrylowe

Solidnie wykonane dywany akrylowe to produkty, które mogą być oryginalną dekoracją pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Wyroby te wyróżniają się atrakcyjną ceną, która idzie w parze z zróżnicowaną kolorystyką i efektownym wzornictwem. Modne dywany z przędzy akrylowej to produkty wykonane z syntetycznego włosia. Jest to alternatywa tradycyjnych kobierców wełnianych lub jedwabnych, wymagających specyficznej pielęgnacji, których koszt zakupu jest bardzo wysoki. Doskonałą dekoracją podłóg mogą być dywany akrylowe z naszego sklepu internetowego, które posiadają wiele zalet. Przede wszystkim są one wykonane w nowoczesnej technice tkania, co gwarantuje ich trwałość i odporność na deformacje.

Dywany Akrylowe – produkty z modnym efektem 3D

Nowoczesne dywany akrylowe są bardzo przyjemne w dotyku i mają średniej wysokości runo.
W naszym sklepie internetowym dostępne są produkty wytwarzane na terenie Turcji. W oferowanych przez nas kolekcjach znaleźć można dywany akrylowe 3D dwupoziomowe, dostępne w standardowych wymiarach. To produkty o bardzo miękkim runie, utrzymane w nowoczesnej stylistyce i uniwersalnej, pasującej do wielu pomieszczeń kolorystyce. Proponowane przez nasz sklep dywany akrylowe 3D są wykonywane w specjalnie dobranej technice tkania dwupoziomowego. Zastosowanie naprzemiennie niższego i wyższego runa, nadaje tym wyrobom efektu trójwymiarowości, dzięki czemu oferowane przez nas dywany akrylowe dwupoziomowe, wyróżniają się efektownym wyglądem.

Modne dywany akrylowe w stylu skandynawskim

Piękne i stylowe dywany akrylowe, które są dostępne w naszej wyselekcjonowanej ofercie produktowej, z pewnością urzekną każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Posiadamy bardzo modne od kilku sezonów dywany skandynawskie patchwork. To oryginalna kolekcja produktów w stonowanej kolorystyce, mogącej być dopełnieniem wnętrz, zaprojektowanych w stylu minimalistycznym i skandynawskim. Modne dywany akrylowe patchwork są bardzo łatwe do czyszczenia. Ich runo nie ulega odkształceniom i innego typu deformacjom, nawet po wielu sezonach eksploatacji tych wyrobów.

Efektownie wyglądające dywany akrylowe - wspaniała ozdoba wielu pomieszczeń!

Desc

Produkty 1-13 z 58

na stronę
Desc

Produkty 1-13 z 58

na stronę
To Top