Dywany z Wiskozy

Doskonałej jakości dywany z wiskozy to produkty, które mogą zdobić wnętrza domów, mieszkań, jak również luksusowych gabinetów biurowych, gdzie podejmuje się bardzo ważnych kontrahentów. Te markowe wyroby zostały stworzone w najlepszych fabrykach, znajdujących się między innymi na terenie Belgii. Wysoka gęstość tkania sprawia, że runo tych wyrobów jest bardzo miękkie, puszyste i przyjemne w dotyku. Proponowane przez nas dywany z wiskozy są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Mogą one posiadać efektowne wzornictwo, nawiązujące do motywów florystycznych. Polecamy dywany z wiskozy, które można z łatwością dopasować do metrażu danego wnętrza.

 

Dywany z wiskozy – wspaniałe elementy wyposażenia wnętrz

Wspaniałe dywany z wiskozy, które znajdują się w naszej stałej ofercie, to wyroby wyróżniające się wieloma zaletami. Ich runo powstaje ze specjalnie uszlachetnianych włókien celulozowych. To ekskluzywne produkty, które nie ulegają zjawisku elektryzowania się. Warto wspomnieć, że proponowane przez nas dywany z wiskozy, w przeciwieństwie do wyrobów wykonanych z włókien naturalnych, nie gromadzą w swoim runie pyłków, kurzu i innych zanieczyszczeń, unoszących się w cyrkulującym powietrzu. Zapobiega to rozwojowi w nim roztoczy i namnażaniu się tam bakterii czy pleśni. Proponowane przez nas wyroby, jakimi są dywany z wiskozy, mogą zatem zdobić pomieszczenia zajmowane na co dzień przez alergików i osoby cierpiące na astmę. To produkty odpowiednie także dla osób posiadających zwierzęta domowe i małe dzieci.

 

Jakie zalety mają dywany z wiskozy?

Niekłopotliwe w czyszczeniu i pielęgnacji dywany z wiskozy mają bardzo dobre właściwości izolacyjne. Produkty te są też bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, wynikające z ich codziennej eksploatacji. To modne dodatki, które mogą podkreślić design domowego salonu, jak również gabinetu biurowego czy sypialni. Polecane przez nas dywany z wiskozy można czyścić na sucho, jak również odświeżać metodą szamponowania. Wysokiej jakości, nowoczesne i pięknie prezentujące się dywany z wiskozy, dostępne w naszej stałej ofercie, posiadają średniej wysokości runo. Nie ulega ono ścieraniu, deformacji czy blaknięciu pod wpływem działania wielu czynników zewnętrznych, między innymi promieniowania słonecznego.

Desc

Produkty 10

na stronę
Desc

Produkty 10

na stronę
To Top