O Firmie

Jeżeli szukają Państwo dywanu, wykładziny czy chodników, wyszukanych wzorów - nasza firma jest do Państwa dyspozycji. Od wielu lat specjalizujemy się w wyposażaniu Państwa domów w chodniki, wycieraczki, dywany i różnego rodzaju wykładziny. Przedsiębiorstwo PHU ADARA Adrianna Połeć działa na rynku od 2004 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała na Lubelszczyźnie.

 

Doskonale wiemy, że trendy designu wnętrz domów czy biur dynamicznie się zmieniają, dlatego nie stajemy w miejscu, ciągle rozwijając ofertę i wprowadzając do asortymentu nowe kolekcje dywanów, wykładzin oraz chodników. Dbamy także o najwyższą jakość, ufając polskim producentom dywanów. Dlatego w ofercie sklepu znajdą Państwo produkty z polskich fabryk tj. Agnella, Dywilan i Weltom. Sugerujemy się także zagranicznymi trendami i jakością, sprowadzając produkty zza granicy. W naszej ofercie znajduje się wiele różnych dywanów czy wykładzin - chcemy, aby każdy znalazł u nas coś dla siebie i do swojego wnętrza.

 

Nie ważne, czy to duży dom, małe mieszkanie czy oficjalne biuro lub gabinet:

 

Pomożemy każdemu Klientowi!

 
Nasza firma zajmuje się rownież profesjonalnym montażem wykładzin komercyjnych, przemysłowych oraz potrzebnych do indywidualnych potrzeb klientów.

 
Obecnie jednym z najważniejszych priorytetów jest rozwój sprzedaży internetowej oraz utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klienta.

To Top