Chodniki sznurkowe

Wysokiej jakości chodniki sznurkowe to produkty, które mogą znaleźć się w domu, mieszkaniu, jak również w pomieszczeniach biurowych i hotelowych. Wyroby te wyróżniają się perfekcyjnym wykonaniem, które idzie w parze z przystępną ceną. Proponowane przez nasz sklep internetowy chodniki sznurkowe, mają starannie wykonany spód. Został on pokryty gumą zabezpieczającą te wyroby przed ich podwijaniem czy przesuwaniem, szczególnie na bardzo śliskich podłogach, wykonanych z ceramiki, gresu, paneli lub też lakierowanych na wysoki połysk parkietów. Oferowane przez nas chodniki sznurkowe są dostępne w różnych rozmiarach. Dzięki temu można je dopasować do każdego metrażu korytarza, holu czy przedpokoju. Produkty te nie nastręczają żadnych trudności w ich codziennym czyszczeniu, ponieważ zostały wykonane w specjalnej technice tkania na płasko.

Chodniki sznurkowe płasko tkane

Sprężyste i miękkie runo, które posiadają chodniki sznurkowe z naszego asortymentu, jest bardzo przyjemne w dotyku. To produkty o doskonałych właściwościach izolacyjnych, które nie elektryzują się pod wpływem ich codziennego używania. Oferowane przez nas chodniki sznurkowe można czyścić, zarówno na sucho, jak i na mokro, przy użyciu wilgotnej ściereczki i bardzo łagodnych, starannie dobranych detergentów. Wyroby te można poddawać także praniu w niskich temperaturach. Modne chodniki sznurkowe z naszej oferty wyróżniają się wysokim współczynnikiem przewodnictwa cieplnego. Dzięki temu mogą znajdować się w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym, jak również nieopodal kominków z wkładem elektrycznym.

Dlaczego warto kupić chodniki sznurkowe?

Funkcjonalne i estetycznie wyglądające chodniki sznurkowe to produkty w zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie. Dzięki temu mogą one być ozdobą pomieszczeń zaaranżowanych w różnych stylach. Oferujemy chodniki sznurkowe w barwach pastelowych i bardzo intensywnych. Produkty te doskonale komponują się z wnętrzami w różnym stylu, współgrając z pozostałymi elementami wyposażenia i podkreślając design pomieszczeń. Oryginalnie wyglądające chodniki sznurkowe z naszego asortymentu są wytrzymałe i bardzo starannie wykończone. Stanowi to gwarancję ich najwyższej jakości. To markowe wyroby renomowanych firm, specjalizujących się w wytwarzaniu tego typu produktów.

Chodniki sznurkowe wpisujące się w aktualne trendy aranżacyjne

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się chodniki sznurkowe z abstrakcyjnymi wzorami. To świetna propozycja dla klientów, którym zależy na podniesieniu walorów estetycznych i użytkowych swojego wnętrza, poprzez zastosowanie tego rodzaju produktu z podgumowanym spodem, trwałym, modnym wzorem i bardzo niskim runem -łatwym do czyszczenia. Proponujemy chodniki sznurkowe w wersji na metry, które można zamówić w kilku szerokościach do wyboru, od 67 do 150 cm. Rekomendowane przez nas wyroby mogą trafić do klienta z opcją obszycia gratis, chroniącą ich krawędzie przed strzępieniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów, staramy się regularnie uzupełniać swój asortyment o nowoczesne lub tradycyjne chodniki sznurkowe, idealnie wpisujące się w panujące trendy aranżacyjne. To produkty godne zainteresowania z uwagi na ich perfekcyjne wykonanie z zastosowaniem najlepszych jakościowo materiałów. Rekomendowane przez nas wyroby można dopasować kolorystycznie do aranżacji danego pomieszczenia, jak również stylu, w jakim zostało ono urządzone.

Desc

Produkty 1-10 z 46

na stronę
Desc

Produkty 1-10 z 46

na stronę
To Top