Dywany Fryz

Urzekające swoją estetyką wykonania dywany fryz, to produkty, które mogą zdobić wnętrza domów i mieszkań, podkreślając design każdego pomieszczenia. Wyroby określane mianem fryz są produkowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii i zastosowaniem przędzy Frise. Dywany fryz, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, mają runo wykonane z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej, która składa się z dwóch skręconych ze sobą nitek, poddanych w końcowej fazie jej obróbki termicznej, procesowi fryzowania. Uszlachetnienie przędzy sprawia, że dywany fryz są bardzo przyjemne w dotyku i przypominają swoim wyglądem produkty wykonane z wełny lub jedwabiu.

Dywany Fryz – nowoczesne i wytrzymałe produkty

Eleganckie i wytrzymałe dywany fryz, które znajdują się w kolekcjach dostępnych na naszej stronie internetowej, mogą posiadać runo o różnej wysokości, stwarzające wrażenie trójwymiarowości danego produktu. Godnymi polecenia produktami są cieniowane dywany Fryz ombre, które wyróżniają się efektowną kolorystyką. Dla osób, które poszukują produktów przypominających swoim wzornictwem dawne kobierce, proponujemy dywany Fryz koniczyna marokańska, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. To wyroby zaprojektowane i wykonane w technice Double Pile Frise. Oznacza to, że runo tych produktów składa się z podwójnie skręconej, dwukolorowej przędzy.

Wyjątkowe dywany fryz dla dzieci i młodzieży

W zróżnicowanym asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są także dywany fryz koło. To produkty z wizerunkiem najpopularniejszych postaci bajkowych. Dywany fryz canvas, zaliczane do tej serii, mogą być świetnym uzupełnieniem wnętrza, zajmowanego przez przedszkolaka lub ucznia pierwszych klas szkoły podstawowej. Odporne na zagniecenia i innego typu deformacje runo, którym wyróżniają się dywany Canvas koło, przetrwa codzienną, nawet intensywną eksploatację. Dla dorastającej pociechy, świetnym podkreśleniem stylistyki, zajmowanego przez nią pomieszczenia, mogą być dywany fryz Skandynawia Marokański Plusz, niezwykle przyjemne w dotyku.

Dywany Fryz – solidnie wykonane produkty w zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie!

Desc

Produkty 1-13 z 342

na stronę
Desc

Produkty 1-13 z 342

na stronę
To Top