Dywany Heat-Set

Wysokiej jakości dywany Heat-Set to produkty, które wyróżniają się estetycznym wyglądem i perfekcyjnym wykonaniem. Są one dostępne w zróżnicowanej kolorystyce, kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można je idealnie dopasować do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego metrażu. Oferowane przez nasz sklep internetowy dywany heat-set, wyróżniają się bardzo modnym wzornictwem. To produkty, które podkreślą urok wnętrz, zaprojektowanych w stylu nowoczesnym, vintage lub klasycznym. Modne produkty z naszego asortymentu powstają w najlepszych fabrykach, jakie znajdują się między innymi na terenie Turcji, Ukrainy czy Polski.

 

Dywany Heat-Set – produkty wykonane z trwałej przędzy syntetycznej

Dostępne na naszej stronie internetowej dywany typu headset to produkty z najpopularniejszych kolekcji, posiadające naturalny spód jutowy. Ich miękkie, sprężyste runo jest doskonałą imitacją tradycyjnych kobierców, wykonanych z wełny lub jedwabiu. W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można także wyroby, których runo jest mieszanką termokurczliwego poliestru i włókien syntetycznych. To sprawdzone połączenie, które stanowi gwarancję tego, że dywany head - set z naszych kolekcji, są odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych i są w stanie przetrwa w doskonałym stanie przez wiele sezonów ich eksploatacji.

 

Dlaczego warto kupić dywany heat-set?

Efektownie prezentujące się dywany heat-set z naszego sklepu internetowego posiadają bardzo staranne wykończenie, co potwierdza wysoką jakość tych produktów. Oferujemy wyroby z efektem cieniowania, które powstają poprzez zastosowanie specjalnie dobranej techniki tkania. Nadaje ona tym produktom trójwymiarowości. Zastosowanie włókien termokurczliwych i błyszczącego poliestru sprawia, że wyroby te wyglądają stylowo i elegancko, dlatego też podkreślą z pewnością urok pomieszczeń w domu lub w mieszkaniu. Nowoczesne dywany heat-set z naszych kolekcji to wyroby dedykowane bardzo wymagającym klientom, którzy poszukują produktów wytrzymałych, odpornych na promieniowanie UV i wilgoć, a także odpowiednich dla alergików.

Dywany Heat-Set – doskonała imitacja luksusowych kobierców z wełny i jedwabiu!

Desc

Produkty 1-14 z 173

na stronę
Desc

Produkty 1-14 z 173

na stronę
To Top