Wykładziny Dywanowe

Praktyczne i funkcjonalne wykładziny dywanowe to wyroby wykonane bardzo starannie. Mogą one być elementem wyposażenia wnętrz mieszkalnych i biurowych. Wytrzymałe wykładziny dywanowe to produkty lekkie i odporne na zabrudzenia. Mogą być czyszczone nie tylko na sucho, ale również przy użyciu wody i odpowiednio dobranych detergentów. Dzięki temu sprawdzą się nie tylko wewnątrz budynków, ale i na tarasach lub patio. Polecane przez nas wykładziny dywanowe są odporne na płowienie, gnicie i butwienie. Mogą znajdować się pod meblami, ponieważ stanowią doskonały podkład, chroniący podłogi wykonane z litego drewna czy paneli drewnopodobnych.

 

Wykładziny Dywanowe – wykonane w specjalnej technice tkania

Nowoczesne wykładziny dywanowe z naszego sklepu internetowego są wykonane ze starannie dobranych włókien polipropylenowych. Dzięki temu produkty te nie nasilają objawów alergii u osób uczulonych na kurz i roztocza. Pętelkowe wykładziny sznurkowe wyróżniają się oryginalnym splotem. To produkty, które powstały w specjalnej technice tkania, eliminującej problem gromadzenia się w ich wnętrzu zanieczyszczeń. Oferowane przez nas wyroby mogą zdobić także pomieszczenia biurowe, obiekty hotelowe i turystyczne. Zastosowanie wysokiej jakości przędzy polipropylenowej gwarantuje, że wykładziny dywanowe nie ulegną deformacji, nawet w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu.

 

Dlaczego warto wybrać wykładziny dywanowe?

Markowe wykładziny dywanowe z naszych kolekcji to produkty prezentujące się stylowo i elegancko. Są one dostępne w bardzo przystępnej cenie. Wyroby te są wytwarzane w najlepszych fabrykach, jakie znajdują się na terenie Europy. Wykładziny dywanowe mogą być dekoracją i zabezpieczeniem podłóg w salonach, sypialniach, a także gabinetach do pracy czy salach konferencyjnych. Szeroka gama kolorystyczna tych produktów umożliwia ich dopasowanie do aranżacji danego wnętrza. Polecane przez nas wykładziny dywanowe są dostępne w zróżnicowanych rozmiarach, co umożliwia perfekcyjne dopasowanie ich do metrażu danego pomieszczenia.

Wykładziny dywanowe – wyroby przeznaczone do mieszkań, domów i obiektów komercyjnych!

Desc

Produkty 15

na stronę
Desc

Produkty 15

na stronę
To Top