Dywany Dziecinne/Młodzieżowe

Wysokiej jakości dywany dziecinne/ młodzieżowe, to produkty w zróżnicowanej kolorystyce. Mogą one przedstawiać wizerunki popularnych bohaterów filmów animowanych i kreskówek, jak również posiadać modne wzory. W naszej ofercie znajdują się produkty w wielu rozmiarach do wyboru. To barwne i perfekcyjnie wykonane ozdoby, które podkreślą design pokoju, zajmowanego przez nastolatka, ale także mogą być miejscem do zabawy dla najmłodszych klientów naszego sklepu. Posiadamy dywany dla dziewczynek w kwiaty, wykonane z bardzo przyjemnych włókien polipropylenowych, przypominających w dotyku miękki plusz. To tureckie produkty, które mają doskonałe właściwości izolacyjne. Mogą one znajdować się w pomieszczeniach, zajmowanych przez alergików, ponieważ ich syntetyczne włókna nie powodują powstawania reakcji uczuleniowych.

Dywany dziecinne/ młodzieżowe – oryginalne wzornictwo i kolorystyka

W przygotowanych przez nas kolekcjach, dostępne są dywany, które mają wysokie walory estetyczne. Mogą być nie tylko ozdobą wnętrza, ale również miejscem do zabawy dla dziecka, w pojedynkę lub w gronie rówieśników. Małym fanom footballu proponujemy dywany fryz piłka 3 D koło. To produkty, które wyróżniają się realistycznym odwzorowaniem kolorów. Nowoczesne barwniki, użyte do produkcji takich wyrobów, jak dywany boisko, nie ulegają blaknięciu pod wpływem działania promieni UV. Produkty te wykonano z wysokiej jakości przędzy polipropylenowej typu Heat Set Fryz, która jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku, co zapewnia maksymalny komfort użytkowania.

Dywany dziecinne/ młodzieżowe z postaciami z bajek

Pokoje pociech, które zafascynowane są bajkowym światem, mogą zdobić płasko tkane dywany Królewna i Krasnoludki. Polecane przez nas wyroby, wyprodukowano z włókien syntetycznych, barwionych przy pomocy bezpiecznych dla dzieci środków chemicznych. Do produkcji tych dywanów zastosowano technikę nanoszenia barwników, która pozwoliła na uzyskanie nasyconych, bardzo intensywnych kolorów i dokładne odwzorowanie wszelkich szczegółów. To produkty, dzięki którym pociecha może przenieść się do świata bajek i baśni. Dostępne w naszym sklepie internetowym dziecięce dywany rybki, mogą być świetnym elementem, urozmaicającym codzienne zabawy. Produkty te są łatwe do czyszczenia i zabezpieczone przed odkształcaniem.

Sprawdź naszą ofertę, jaką są dywany dziecinne/ młodzieżowe w cudownych kolorach i wzorach!

Desc

Produkty 1-12 z 160

na stronę
Desc

Produkty 1-12 z 160

na stronę
To Top