0

Uzupełnieniem wyposażenia pomieszczeń, takich jak przedpokoje, korytarze czy hole, a także poczekalnie, mogą być chodniki dywanowe nowoczesne. Ich estetyka i doskonała wytrzymałość, sprawiają, że świetnie pasują do tego rodzaju pomieszczeń.

nowoczesne chodniki dywanowe

Do wielu wnętrz niezbędne jest wyposażenie do tzw. zadań specjalnych. Jego rolą jest wytrzymać intensywne użytkowanie, ale również nadal pozostać wspaniałą ozdobą danego pomieszczenia. Taką funkcję pełnią chodniki dywanowe nowoczesne. Powstają one w nowoczesnym technologicznie procesie produkcji z doskonałej przędzy polipropylenowej i poliestrowej, co sprawia, że są bardzo wytrzymałe na różne czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć, promienie słoneczne czy częste po nich stąpanie. Dlatego te nowoczesne chodniki dywanowe cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Mając to na uwadze, posiadamy również chodniki dywanowe w naszej ofercie sklepowej. Są to przede wszystkim nowoczesne chodniki na metry, które wyróżnia wspaniała kolorystyka i staranne wykończenie, z dbałością o dokładne obszycie brzegów. Jednym z tego rodzaju wyrobów jest z pewnością chodnik Fryz. To produkt gęsto tkany, z delikatnej w dotyku przędzy polipropylenowej, powstałej w technologii Friese, w mocnych kolorach. Runo w tym wyrobie jest grube i sprężynujące, jednak nie elektryzuje się. Ten chodnik nowoczesne wzory w postaci fal, posiada w barwach szarej, czerwonej i czarnej. Produkt ten jest łatwy w czyszczeniu, ponieważ w jego bardzo gęste runo nie wnikają zanieczyszczenia. Nie elektryzując się, nie przyciąga ono również kurzu i roztocza. Wyrób ten jest świetnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na uczulenia.

Nowoczesne chodniki na metry dostępne w ciąglej ofercie:

Chodniki dywanowe nowoczesne – sprawdzą się w wielu pomieszczeniach

nowoczesne chodniki na metryNowoczesne chodniki dywanowe idealnie wpisują się w modowe trendy aranżacyjne, dotyczące wnętrz. Istotna jest ich uniwersalność stylistyczna. Dzięki stonowanej kolorystyce i prostemu wzornictwu, mogą być stosowane zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Takim właśnie produktem jest dostępny w naszym sklepie chodnik Richards. Wyróżnia go połączenie przędzy polipropylenowej i poliestrowej w jego runie, które ma lekki połysk. Również wzornictwo tego wyrobu zwraca uwagę, ponieważ zastosowano w nim metodę cieniowania. Wzór i barwa sprawiają, że na ten chodnik nowoczesne wzory maskują świetnie wszelkie zabrudzenia i zachlapania. Produkt ten sprawdzi się na pewno jako osłona i ozdoba podłogi w pomieszczeniu, takim, jak korytarz, na przykład w biurze. Można go szybko wyczyścić, tym bardziej, że zanieczyszczenia nie wnikają w niego. Kolejnym przykładem doskonałego wyrobu z kategorii, jaką są w naszym sklepie, nowoczesne chodniki na metry, jest rewelacyjny chodnik Marmur z najnowszej kolekcji Sevilla. Produkt ten charakteryzuje miękkość przędzy poliestrowo -polipropylenowej i oryginalny wzór, upodabniający go do prawdziwego marmuru. Wyrób ten jest wyjątkowo wytrzymały na zabrudzenia. Produkt pozostaje również odporny na działanie promieni UV, co sprawia, że z upływem czasu nie traci na swojej atrakcyjności.

Podobne artykuły:

Chodnik sznurkowy szary, doskonały dodatek do przedpokoju i korytarza

Stylowy i funkcjonalny dywanik do przedpokoju antypoślizgowy

Chodniki dywanowe nowoczesne są bardzo wytrzymałymi produktami i atrakcyjnymi wizualnie, dzięki czemu podnoszą jakość pomieszczeń, w jakich się znajdują. Odpowiednio pielęgnowane, mogą przetrwać w niezmienionym stanie przez wiele lat.