0

Chodnik sznurkowy szary to produkt często wybierany przez klientów. Swoją popularność zawdzięcza neutralnemu kolorowi, wpisującemu się w stylizację wielu aranżacji wnętrz, ale również wyjątkowym właściwościom, jakie posiada.

Chodnik sznurkowy szary

Urządzając swoje lokum, wiele osób korzysta aktualnie z wyrobów, takich jak chodnik sznurkowy szary. Wybór ich pada na ten produkt nie bez powodu. Szary chodnik do przedpokoju jest wyjątkowo dobrym pomysłem. Kolor ten świetnie współgra z innymi barwami, a chodniki sznurkowe wyróżnia wiele zalet. To produkty, które są przede wszystkim niezwykle łatwe w czyszczeniu. Bez trudu można je odkurzać lub wytrzepywać z zanieczyszczeń a także myć pod bieżącą wodą. Są odporne na wilgoć, więc nie tworzy się w nich pleśń. Brak runa sprawia, że nie gromadzi się w nich roztocze lub inne drobnoustroje. To produkty wyjątkowo wytrzymałe na intensywne użytkowanie, dlatego chodnik szary jest często wykorzystywany jako wyposażenie przedpokoju lub korytarza. Osoby, które zainteresowane są takim produktem, jak szary chodnik, znajdą odpowiedni asortyment tych wyrobów w naszym sklepie, w dziale z chodnikami sznurkowymi. Wartym uwagi jest na pewno chodnik BALTA. To wyrób wykonany z sizalu i ruty, tkany na płasko. Wyróżnia go piękny, geometryczny wzór i cieniowana kolorystyka. Ten chodnik sznurkowy szary świetnie spisze się jako zabezpieczenie podłogi w korytarzu. Jest wyrobem nie elektryzującym się i nie powodującym uczuleń. To produkt wyjątkowo odporny na czynniki zewnętrzne, który może być używany przez bardzo długi czas, bez obaw o utratę jego cennych właściwości i atrakcyjnego wyglądu.

Chodnik sznurkowy szary – doskonały i funkcjonalny dodatek do wnętrz

chodnik szarySzary chodnik do przedpokoju to świetny pomysł, sprawdzony przez wiele osób. Przez pomieszczenie to przemieszcza się zawsze duża ilość ludzi. Mają na sobie często brudne obuwie, które jest z piaskiem, błotem lub po prostu mokre. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się chodnik sznurkowy szary. Dlatego nasz sklep proponuje swoim klientom chodnik sznurkowy BALTA z delikatnym wzorem. Ten chodnik szary w jasnym odcieniu, nie przyjmuje praktycznie żadnych plam ani zabrudzeń, ponieważ jest tkany na płasko i wykonany z włókna polipropylenowego. Produkt ten może się znaleźć nie tylko w przedpokoju, ale również, dzięki swojej jasnej barwie, w kuchni lub w łazience. To wyrób nie elektryzujący się i nie powodujący alergii. Kolejny szary chodnik z naszej oferty sklepowej, który zasługuje na zauważenie, to FLEX chodnik sznurkowy. To produkt podgumowany, który nie przemieszcza się po powierzchni, na której został położony. Dzięki temu, zapobiega upadkom jego użytkowników. Ten wyrób płasko tkany z przędzy polipropylenowej, jest bardzo trudny do trwałego zabrudzenia. Oferowany przez nas szary chodnik ma piękny wzór w drobną kratkę, co sprawia, że prezentuje się wyjątkowo oryginalnie i atrakcyjnie. Sprzedawany na metry, może być starannie przez nas obszyty w ramach darmowej usługi. To wyrób, który wyróżnia wysoka staranność wykończenia, z dbałością o szczegóły. Będzie pięknie wyglądał w przedpokoju, ale również w łazience lub w kuchni.

Może Cię zainteresować:

Chodnik dywanowy 100 cm: optymalna szerokość dla wąskich przestrzeni

Chodnik dywanowy do salonu - praktyczne i stylowe rozwiązanie

Chodnik sznurkowy szary może być świetnym uzupełnieniem stylizacji różnego rodzaju wnętrz. Łatwy w utrzymaniu w czystości, wytrzymały na intensywne używanie i atrakcyjny wizualnie, a także cenowo, cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów.