0

Jeśli płyki gresowe w Twojej łazience lub w innym pomieszczeniu nie wyglądają już tak dobrze, jak kiedyś, pomyśl o świetnym rozwiązaniu, jakim jest wykładzina pcv do łazienki na płytki. Ten wysokogatunkowy produkt sprawdzi się również w innych pomieszczeniach.

wykładzina pcv do łazienki na płytki

Marzy Ci się szybki i mało kosztowny remont, który odmieni oblicze Twojego mieszkania? Cuda się zdarzają! Wystarczy zajrzeć do oferty naszego sklepu internetowego, by znaleźć w nim mnóstwo innowacyjnych rozwiązań, pomocnych w takiej sytuacji, jak na przykład wykładzina pcv do łazienki na płytki. Do jednych z najlepszych produktów tego rodzaju należy gruba wykładzina pcv Cornvall. Ten trwały materiał wykończeniowy wykonany jest bardzo starannie, z eleganckim, matowym wzornictwem na wierzchu, w stylu Art Deco, stworzonym w popularnej technice 3D. Technika ta sprawia, że pomieszczenie, w którym znajdzie się ta wyjątkowa wykładzina, zyskuje optycznie na wielkości. Prezentowana przez nas kolekcja CASTLETON to wyroby antypoślizgowe ze współczynnikiem R10. Ta nowoczesna wykładzina na płytki do łazienki jest podklejona filcową włókniną poliestrową, która podwyższa jej izolacyjność cieplną i akustyczną. Wyrób w różnych odcieniach szarości ze złotym wykończeniem, jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. To niezwykle istotne, jeśli produkt ten znajduje się w miejscu bardzo ruchliwym, takim jak łazienka. Wykładzina pcv na płytkach do łazienki z naszego sklepu to wyrób w pełni atestowany, sprawdzany wielokrotnie pod kątem swojej nietoksyczności.

Wykładzina pcv do łazienki na płytki – nowatorskie rozwiązanie

wykładzina pcv na płytkachOferowana przez nas wykładzina pcv do łazienki na podłogę to genialne rozwiązanie, pasujące również do innych pomieszczeń. Można ją wykorzystać zarówno w kuchni, jak i w przedpokoju czy nawet w salonie. Dostępna w naszej ofercie wykładzina pcv linoleum DIAM będzie wyglądała na pewno rewelacyjnie w kuchni, świetnie imitując prawdziwe płytki ceramiczne. Ważnym aspektem jest jej sprężystość, spowodowana podklejeniem jej od spodu, specjalną pianką izolująca. Gdy wyślizgnie Ci znowu szklanka z dłoni, ta jedyna w swoim rodzaju wykładzina pcv na płytkach zamortyzuje na pewno jej upadek na podłogę. Kolejnym modelem z naszego asortymentu, wartym uwagi, jest nowoczesna wykładzina pcv linoleum Płytka Lentex, imitująca duże płyty z betonu. Wyrób ten odnajdzie się na pewno we wnętrzach loftowych. Nie musisz wydawać ogromnych pieniędzy na zakup prawdziwych płyt betonowych na podłogę. Proponowana przez nas wykładzina na płytki do łazienki doskonale je zastąpi, wykazując się właściwościami, jakich płytki gresowe nie posiadają. To wyrób antypoślizgowy, który wspaniale izoluje stopy od podłogi i zabezpiecza ją przed uszkodzeniami. Ten produkt z kolekcji EVOLUTION jest bardzo komfortowy w użytkowaniu i wytrzymały na zużycie. Nie traci również swoich pastelowych barw pod wpływem wielokrotnego czyszczenia czy też promieni słonecznych.

Warto sprawdzić: 

Dywany winylowe: trwałe, łatwe w czyszczeniu i eleganckie - idealne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia! 

Jak wybrać najlepszą wykładzinę PCV do kuchni? Przykłady i porady

Jeśli szukasz sposobu na szybką i tanią zmianę stylizacji swoich pomieszczeń, sięgnij po produkt wykończeniowy z naszej oferty sklepowej, jakim jest wykładzina do łazienki na podłogę. Sprzedawana na metry, może być dopasowana przez Ciebie do każdej wielkości pomieszczenia.