0

Dopasowana do w stylu aranżacyjnego wykładzina dywanowa stanowi nie tylko zabezpieczenie podłogi. To element wyposażenia, który może współgrać z meblami i dodatkami, jakie znajdują się w danym wnętrzu.

SOLIDNA WYKŁADZINA PĘTELKOWA STAINSAFE

Zdobywająca coraz większą popularność wykładzina dywanowa to alternatywa tradycyjnych włochaczy lub też produktów z wysokim runem, wykonanym z przędzy akrylowej lub wełnianej. Niezwykle praktyczne wykładziny dywanowe mogą znaleźć się, zarówno w przestrzeni domowej, jak i biurowej. To produkty bardzo łatwe do czyszczenia, jak również odporne na deformacje, co umożliwia zastosowanie ich w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się solidna wykładzina pętelkowa stainsafe. Produkt ten jest dostępny w opcji sprzedaż na metry, co umożliwia dopasowanie go do każdego pomieszczenia. To wyrób utrzymany w stonowanej kolorystyce, pasującej do wielu stylów aranżacyjnych. Rekomendowana wykładzina dywanowa, stworzona w technice tkania pętelkowego, wyróżnia się zwartym, bardzo niskim runem, wykonany z wysokiej jakości przędzy polipropylenowej. Nie ulega ono odkształceniu, a w jego wnętrzu nie dochodzi do rozwoju roztoczy. To wykładzina dywanowa dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wykładzina dywanowa wykonana w specjalnej technice pętelkowej

SKANDYNAWSKA WYKŁADZINA PĘTELKOWA - SZNURKOWAW asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także produkty przeznaczone do pomieszczeń w stylu skandynawskim i minimalistycznym. Do tej kategorii zalicza się solidny dywan pętelkowy stainsafe. Produkt ten posiada staranne zabezpieczenie jego krawędzi, co zapobiega ich strzępieniu się pod wpływem codziennej eksploatacji. Zwarte, sprężyste runo nie przyjmuje nieprzyjemnych zapachów, a w jego wnętrzu nie dochodzi także do namnażania się pleśni. To wykładzina dywanowa, którą można czyścić na sucho, przy pomocy odkurzacza, jak również odświeżać z zastosowaniem metody szamponowania. Produkt ten może znaleźć się w pomieszczeniach mieszkalnych. Osoby, którym zależy na posiadaniu wyrobu utrzymanego w pastelowej barwie, powinny zapoznać się z ofertą naszego sklepu. Dostępna w nim skandynawska wykładzina pętelkowa sznurkowa posiada charakterystyczny splot włókien. Pozwala to na szybkie usunięcie z powierzchni tego wyrobu wszelkiego typu zanieczyszczeń. Rekomendowana wykładzina dywanowa w modnej w tym sezonie kolorystyce, utrzymanej w różnych odcieniach bieli, szarości i beżu, to sprawdzone rozwiązanie, które doskonale podkreśli pomieszczenia w stylu minimalistycznym, skandynawskim lub nowoczesnym.

Warto przeczytać: Wykładzina PCV może mieć szerokie zastosowanie zarówno domu jak i mieszkaniu

Solidnie wykonana wykładzina dywanowa może zastąpić popularne włochacze. Wyrób ten wyróżnia się idealnie płaskim runem, stworzonym z zastosowaniem techniki pętelkowej, co ułatwia jego czyszczenie.