0

Nowoczesna wykładzina PCV może być oryginalnym zamiennikiem tradycyjnych płytek ceramicznych, gresu dywanów lub podłóg wykonanych z kamienia naturalnego. Produkt ten posiada wysokie walory estetyczne. Jest on łatwy do czyszczenia i odporny na odbarwienia.

WYKŁADZINA PCV LINOLEUM BONUS - LENTEX

Dobrej jakości wykładzina PCV może znaleźć się w mieszkaniu lub w domu, niezależnie od ich powierzchni użytkowej. To sposób na tanie i efektowne wykończenie podłóg, znajdujących się w pomieszczeniach kuchennych, korytarzach, przedpokojach, a nawet w salonach czy sypialniach. Rekomendowana przez nasz sklep internetowy wykładzina PCV jest dostępna w różnych wersjach kolorystycznych i wzorach do wybory. Wyrób ten jest sprzedawany w opcji sprzedaż na metry, dzięki czemu można dopasować go do posiadanej kuchni, holu czy korytarza. Proponowana przez nas wykładzina PCV jest wykonana z wysokiej jakości polichlorku winylu. Niektóre z polecanych przez nas wyrobów mogą posiadać nieodpłatne obszycie ich krawędzi. Produktem, który może być stylowym zamiennikiem parkietu lub tradycyjnych, litych desek drewnianych, jest wykładzina PCV linoleum gumolit Lentex 2 m deski. To wyrób utrzymany w jasnej kolorystyce. Na powierzchni tej wykładziny widoczny jest efektowny zarys słoi. Produkt ten jest odpowiedni dla alergików i astmatyków.

Polecane Wykładziny PCV

Wykładzina PCV – produkt łatwy do montażu

WYKŁADZINA PCV LINOLEUM GUMOLIT LENTEX 2m DESKIModna wykładzina PCV do kuchni może do złudzenia przypominać terakotę lub gres. Tego typu wyrób znajduje się w naszym asortymencie. Jest w nim wykładzina PCV linoleum gumolit Lentex 2 m lastryko. To wysokiej jakości produkt, wyróżniający się oryginalnym wzornictwem i stonowaną kolorystyką, utrzymaną w różnych odcieniach szarości, beżu i czerni. Rekomendowana przez nas wykładzina PCV do kuchni jest bardzo łatwa w montażu. Proces ten nie wymaga posiadania specjalistycznych narzędzi czy też dysponowania różnego typu preparatami chemicznymi. Nowoczesna wykładzina PCV do kuchni z naszego sklepu internetowego może zdobić także jadalnie i pokoje dzienne. W naszej zróżnicowanej ofercie dostępna jest również wykładzina PCV linoleum bonus Lentex Grey Wood. To produkt w pięknym, gołębim kolorze. Imituje on lite deski drewniane z widocznymi na ich powierzchni pęknięciami, sękami i przebarwieniami. Ta piękna wykładzina PCV do kuchni może być czyszczona na mokro lub też odkurzana na sucho. Optymalna grubość tego produktu zapewnia bardzo dobre właściwości izolacyjne i wpływa na komfort korzystania w pomieszczenia kuchennego.

Czytaj również: Wykładzina PCV gruba to nowoczesne pokrycie podłogi

Estetycznie wykonana i trwała wykładzina PCV może stanowić wykończenie podłóg znajdujących się w różnych pomieszczeniach. Produkt ten do złudzenia może przypominać panele podłogowe, drewniane deski lub też terakotę czy gres.