0

W pomieszczeniu, takim jak łazienka, nie może zabraknąć takiego dodatku, jakim jest dobrej jakości mata łazienkowa piankowa. Sprawdzi się jako doskonale nie tylko jako ozdoba tego wnętrza, ale przede wszystkim jako praktyczne rozwiązanie w tym miejscu.

mata łazienkowa piankowa

Łazienka to miejsce, w którym jest wysokie stężenie pary wodnej i często spora ilość wody na podłodze. Powierzchnię tę pokrywają płytki ceramiczne, które wraz z wodą tworzą bardzo śliskie podłoże. Również dno prysznica czy wanny nie jest bezpieczne dla użytkowników, codziennie zażywających kąpieli. Świetnym rozwiązaniem w tych sytuacjach może okazać się mata łazienkowa piankowa. To wyrób wykonany z puszystej pianki poliestrowej, która pochłania wodę, jest antypoślizgowa i odporna na promieniowanie UV. W naszej ofercie sklepowej posiadamy duży wybór produktów, takich jak maty łazienkowe. Ogromnym powodzeniem cieszą się maty piankowe do łazienki sprzedawane przez nas na metry. Można je łatwo dopasować do swoich potrzeb. Osoby, które chciałby wiedzieć, jaka mata pod prysznic, powinny zainteresować się takim produktem, jak mata łazienkowa Monstera. Wyróżnia ją piękna, niebieska kolorystyka i wzornictwo, przedstawiające duże liście Monstery. To bardzo atrakcyjny wyrób, który na pewno doda uroku każdej łazience. Sprzedawana w opcji na metry, może być wykorzystywana nie tylko jako produkt kładziony na podłogę, ale również używany w prysznicu. Wyrób ten bardzo szybko wysycha po użyciu i nie gromadzą się w nim bakterie ani nie powstają grzyby pleśniowe. Tego rodzaju maty do łazienek nie tracą swoich pięknych barw, nawet po długim okresie używania.

Piankowe maty do Twojej łazienki 

Mata łazienkowa piankowa – tani i bardzo praktyczny wyrób

Maty piankowe do łazienkiMaty piankowe do łazienki, szczególnie te sprzedawane na metry, to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli pomieszczenie to ma nietypową wielkość. Można je dokładnie dopasować do jego parametrów. Są lekkie i można również zwinąć je łatwo w rulon. Dzięki temu mogą być również zabierane do walizki, jeśli planujesz dłuższy pobyt w hotelu lub pensjonacie. Doskonale zabezpieczą Twoje stopy przed infekcją grzybiczą. Sprawdzą się także, jeśli masz basen. Rozłożone wokół niego, będą świetnie działać antypoślizgowo. Tego rodzaju produktem może być na pewno mata Sympatex. Jej wzór drobnej kostki brukowej, perfekcyjnie wpisuje się estetykę obudowy basenu. To także produkt z pianki poliestrowej, bardzo wytrzymały na działanie promieni słonecznych. Nie zmieni więc barwy i nie straci wzoru, leżąc nawet bardzo długo w słońcu nad basenem. Wyrób jest sprzedawany na metry, dlatego można nim łatwo obłożyć całe wejście do basenu. Estetyczna mata piankowa łazienkowa może znaleźć również zastosowanie w kuchni. To także wilgotne środowisko, w którym różne płyny mogą często są wylewane niechcący na podłogę. W utrzymaniu w higienie tego pomieszczenia może pomóc mata antypoślizgowa w kolorze szarym i w nowoczesnym wzornictwie. To także produkt sprzedawany na metry. Ucięty równo nie strzępi się i nie rozwarstwia. Ta atrakcyjna wizualnie mata łazienkowa piankowa doda uroku każdej kuchni.

Podobne artykuły:

Mata łazienkowa piankowa to bezpieczne i estetyczne rozwiązanie

Bezpieczeństwo i estetyka: maty łazienkowe antypoślizgowe na wymiar

Mata łazienkowa piankowa przyda się w każdym domu. Jest świetnym rozwiązaniem nie tylko do tego jednego pomieszczenia. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trzeba zabezpieczyć użytkowników przed poślizgnięciem się na mokrej i śliskiej podłodze.