0

Łatwy do czyszczenia chodnik do kuchni antypoślizgowej to estetyczny i funkcjonalny dodatek do pomieszczeń, w których na co dzień przygotowuje się różne potrawy. Produkt ten powinien mieć runo, które bez problemu da się oczyścić z różnego typu plam, okruchów czy innych zanieczyszczeń.

chodnik do kuchni antypoślizgowy

Piękny chodnik antypoślizgowy do kuchni może stanowić zabezpieczenie podłogi. Produkt ten bez trudu możesz dopasować do powierzchni użytkowej posiadanej kuchni. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wyrób, który w 100% spełni Twoje oczekiwania. To nowoczesny chodnik do kuchni antypoślizgowy, w różnych wersjach kolorystycznych, rozmiarach i kształtach do wyboru. Może on być ozdobiony efektownym wzornictwem, które będzie współgrało z pozostałymi elementami wyposażenia posiadanej przez Ciebie kuchni. Modny chodniczek do kuchni z naszego asortymentu nie ulega przesuwaniu lub też podwijaniu, nawet na bardzo śliskim podłożu. To świetne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na tym, aby bezpiecznie korzystać z tego produktu i zapobiegać powstawaniu wypadków w pomieszczeniach kuchennych. Każdy oferowany przez nas chodnik antypoślizgowy do kuchni jest wykonany z włókien syntetycznych. Dzięki temu, produkt ten nie wchłania nieprzyjemnych zapachów, unoszących się w cyrkulującym w kuchni powietrzu. Wyrobem, na który możesz zwrócić uwagę w trakcie aranżacji posiadanej kuchni, jest z pewnością nowoczesny chodnik antypoślizgowy grafit. Produkt ten jest dostępny w bardzo modnej w tym sezonie kolorystyce i z geometrycznym wzornictwem, przedstawiającym nachodzące na siebie trapezy, w kolorze antracytowym i kremowym. Krawędzie zabezpieczone przed strzępieniem podwyższają walory użytkowe tego produktu. To wyrób dostępny w opcji sprzedaż na metry.

Chodniki antypoślizgowy do kuchni i nie tylko:

Chodnik do kuchni antypoślizgowy – produkt o wielu zaletach

chodniki do kuchni podgumowaneAtrakcyjny cenowo chodnik do kuchni antypoślizgowy wyróżnia się wieloma zaletami. Warto zwrócić uwagę na ten produkt, jeśli pragniesz mieć praktyczną, a jednocześnie estetyczną ozdobę posiadanego przez siebie pomieszczenia kuchennego. Wszystkie oferowane przez nasz sklep internetowy chodniki do kuchni podgumowane są pokryte od spodu specjalnie dobraną gumą. Nie ulega ona rozwarstwieniu, pękaniu czy też kruszeniu pod wpływem działania ciepła czy też wilgoci. Do tej kategorii z pewnością należy sznurkowy chodnik antypoślizgowy koniczyna-7. Produkt ten wyróżnia się bardzo modnym wzornictwem, które wpisuje się w trendy w aranżacji wnętrz. Szare tło z nieco ciemniejszymi krawędziami może podkreślić urok kuchni w stylu skandynawskim, minimalistycznym, jak również Glamour. To produkt wykonany z włókien polipropylenowych o wysokości runa, wynoszącym 5 mm. Z kolei rewelacyjny chodnik dywanowy z obszyciem gratis może zainteresować osoby, które poszukują tanich wyrobów, wykonanych z przędzy polipropylenowej na naturalnym spodzie jutowym. To świetne rozwiązanie, jeśli w Twojej kuchni zachodzi ryzyko porysowania podłogi, wykonanej z litych desek drewnianych lub innych materiałów wykończeniowych, łatwych do uszkodzenia. Produkt ten jest odporny na zjawisko naelektryzowania. Wysokość jego Runa wynosi 11 mm. Ten chodnik do kuchni antypoślizgowy jest odporny na ugniatanie. 

Warto przeczytać: Dywan do nowoczesnego salonu to nie raz nie małe wyzwanie

Wspaniałe chodniki do kuchni podgumowane mogą zainteresować osoby poszukujące modnych, estetycznych i trwałych dodatków do tych pomieszczeń. To produkty nowoczesne, wykonane z syntetycznej przędzy.