0

Idealny dywan do nowoczesnego salonu może być sporym wyzwaniem dla osoby poszukującej tego typu produktu. Warto jest skorzystać z podpowiedzi znanych i cenionych designerów, którzy od wielu lat zajmują się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Wśród proponowanych przez nich projektów, znajdują się pomieszczenia reprezentacyjne, w których wyróżnia się piękny dywan.

dywan w nowoczesnym salonie

Na etapie aranżacji posiadanych pomieszczeń o charakterze reprezentacyjnym, nie warto zapominać o bardzo popularnych, a jednocześnie modnych dodatkach. Jednym z nich jest dywan do nowoczesnego salonu. To świetne podkreślenie stylistyki glamour, loftowej, minimalistycznej bądź skandynawskiej. Tego typu ozdoba stanowi również świetną izolację od zimnego podłoża. Może ona znaleźć się w strefie, w której podejmuje się gości, serwując kawę i przekąski. Jest to strefa wypoczynkowa, którą może zdobić dopasowany do jej estetyki dywan do nowoczesnego salonu. W tego typu miejscu świetnie sprawdzi się syntetyczny Shaggy o bardzo wysokim runie, wykonanym z włókien poliestrowych lub polipropylenowych. Produkt ten jest łatwy do czyszczenia i nie ulega butwieniu pod wpływem działania zawilgoconego powietrza. W przeciwieństwie do klasycznych włochaczy, stworzonych z wełny lub bawełny, syntetyczny Shaggy może być odkurzany na sucho i odświeżany metodą szamponowania. Dywan w nowoczesnym salonie może podkreślić także urok wnętrz modernistycznych. Zadanie to spełni produkt dostępny w naszej ofercie z kolekcji Folklor. To miękki nowoczesny dywan modernistyczny maki, który zdobią piękne, polne kwiaty, umieszczone na wielokolorowym tle.

Dywan w nowoczesnym salonie dostępny w naszym asortymecie:

Dywan do nowoczesnego salonu - ozdoba i zabezpieczenie podłogi

MIĘKII DYWAN GABARDINWnętrza reprezentacyjne wymagają odpowiedniego zaakcentowania. Jeśli posiada się salon połączony z jadalnią, warto zadbać o to, aby w pomieszczeniu tym znalazły się odpowiednio dobrane produkty. Warty uwagi jest dywan w nowoczesnym salonie, stanowiący funkcjonalne oddzielenie dwóch powierzchni, spełniających różne role – jadalni i strefy wypoczynkowej. Osoby, które pragną wyposażyć swój salon w efektowny dodatek, na pewno zainteresuje nowoczesny, stylowy dywan okazja nowość. Produkt ten wspaniale podkreśli pomieszczenia w stylu retro, a także zaprojektowane w estetyce kolonialnej lub orientalnej. Ten nowoczesny dywan w salonie ma bardzo modny efekt cieniowania. Produkt ten jest utrzymany w różnych kolorach szarości. Do jego stworzenia wykorzystano 70% włókien polipropylenowych i 30% włókien poliestrowych. Warto zwrócić uwagę również na miękki dywan Gabardin nowość promocja, który świetnie wkomponuje się w pomieszczenia utrzymane w ciepłych barwach. To produkt z włókien pokrytych barwnikami, w różnych odcieniach brązu, beżu i bieli. Abstrakcyjne wzornictwo może przełamać monotonię nowoczesnego salonu, utrzymanego w bardzo jasnych lub białych barwach.

Czytaj również: Dywan Shaggy Rabbit to nowoczesne pokrycie Twojej podłogi

Efektowny dywan do nowoczesnego salonu może być główną ozdobą tego pomieszczenia. Warto wybrać produkt z syntetycznych włókien, ponieważ ma się pewność tego, że jego runo nie będzie ulegało pleśnieniu, a także nie wchłonie brzydkich zapachów.