0

Osoby będące właścicielami apartamentów typu studio zastanawiają się, jak efektywnie podzielić przestrzeń przy pomocy dywanów. Tego typu rozwiązanie jest bardzo popularne z uwagi na to, że niewielkim nakładem pracy można stworzyć oddzielne pomieszczenia, wprowadzając do nich efektowne elementy wyposażenia w postaci dywanów, wykonanych z przędzy syntetycznej.

MODNY PRZECIERANY DYWAN SZARY - BEŻ

Otwarta przestrzeń mieszkalna może być podzielona na strefy przy pomocy odpowiednio dobranych dywanów. Tego typu produkty są, zarówno funkcjonalne, jak i wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi. Nowoczesne dywany syntetyczne, dopasowane rodzajem przędzy i wzornictwem do charakteru oraz powierzchni użytkowej danego wnętrza, z powodzeniem podzielą jego przestrzeń. Dywany syntetyczne do różnych pomieszczeń to rozwiązanie polecane również dla właścicieli kawalerek, którym zależy na podziale dostępnej powierzchni użytkowej mieszkania przy pomocy mebli – m.in szaf, a także dywanów. Jest to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można stworzyć strefę wypoczynkową, miejsce do pracy, a także aneks kuchenny, połączony z niewielką jadalnią. Dywany syntetyczne, przeznaczone do pomieszczeń mieszkalnych, które mają wyznaczać poszczególne strefy, powinny być dopasowane swoim kształtem i rozmiarem do danej przestrzeni.

Najpopularniejsze dywany

Jak podzielić przestrzeń przy pomocy dywanów? Modne produkty z frędzlami do sypialni i salonów

DYWAN AREZZO BERBER Z FRĘDZLAMI SZARYW asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się produkty dedykowane osobom pragnącym dokonać szybkiego i efektywnego podziału posiadanego mieszkania na kilka różnych stref. Do tego celu można wykorzystać dywan Arezzo z frędzlami szary. Jest to produkt, który zaskakuje doskonałą jakością swojego wykonania. Powstał on w renomowanej fabryce w Turcji. Jego włókna poliestrowe są odporne na deformacje. Rekomendowany przez nas dywan z frędzlami wyróżnia się wysoką jakością, która idzie w parze z jego bardzo przystępną ceną. Wysokość runa, wynosząca 30 mm, gwarantuje doskonałą izolację stóp od zimnego podłoża. Dywan z frędzlami może znaleźć się w strefie wypoczynkowej. Świetnie sprawdzi się on jako podstawowy element wyposażenia salonu bądź sypialni, stworzonych w mieszkaniach typu studio. Średniej wysokości runo jest bardzo łatwe do czyszczenia, zarówno na sucho, jak i na mokro.

Solidne dywany polipropylenowe do przestrzeni typu open space

WYJĄTKOWO MIĘKKI DYWAN BOLERO MIKROFIBRAAtrakcyjna oferta naszego sklepu internetowego obejmuje także bardzo solidne dywany polipropylenowe z obszyciem gratis, których średnie runo jest bardzo łatwe do czyszczenia. Do tej kategorii należy z pewnością gruby nowoczesny dywan geometryczny, dostępny w kilku rozmiarach do wyboru. Może on znaleźć się w aneksie kuchennym, jak również w salonie połączonym z gabinetem do pracy lub sypialnią. Proponowany przez nas gruby dywan polipropylenowy w geometryczne wzory jest utrzymany w stonowanych barwach. Dla właścicieli mieszkań typu open space, dedykowany jest również wyjątkowo miękki dywan Bolero mikrofibra. To klasyczny włochacz, przeznaczony do podkreślenia aranżacji salonu bądź sypialni. Produkt ten może oddzielać przestrzeń wypoczynkową, od tej przeznaczonej do pracy. Dostępny w dwóch rozmiarach do wyboru dywan typu Shaggy, z włókien poliestrowych typu mikrofibra, posiada obszycie, wykonywane gratis przez pracowników naszego sklepu. To wyrób, który może znajdować się w centralnym miejscu w salonie lub sypialni, stworzonej w mieszkaniu typu studio.

Warto przeczytać również: Najpopularniejsze rodzaje dywanów do domu

Efektywne podzielenie stref w przestrzeni mieszkalnej typu open space jest możliwe dzięki nowoczesnym dywanom. To produkty, dzięki którym można z łatwością zaakcentować charakter każdej, stworzonej w mieszkaniu strefy.