0

Łazienka to miejsce, z którego każdego dnia korzystają domownicy, dlatego warto zaaranżować je w taki sposób, aby było przyjemne i funkcjonalne. Idealnym uzupełnieniem tego wnętrza jest dywanik antypoślizgowy do łazienki.

dywanik antypoślizgowy do łazienki

Wybierając dywanik antypoślizgowy do łazienki, warto kierować się kilkoma istotnymi wskazówkami. Dobrze, aby był on wykonany z odpowiednich włókien, antypoślizgowy i z łatwością chłonął wilgoć. Modne dywaniki łazienkowe, oferowane przez nas, to różnorodność wzorów, faktur i kolorów. Wyroby te zostały wyprodukowane z wysokiej jakości przędzy syntetycznej, dzięki czemu mogą być użytkowane w miejscach, w których panują niekorzystne warunki, takie jak np. wilgoć czy wysoka temperatura. Polecane dywaniki łazienkowe są bardzo trwałe i wyróżniają się wysokimi właściwościami izolacyjnymi. Jest to ważne w przypadku łazienki, ponieważ użytkownicy często korzystają z niej, stojąc gołymi stopami na podłodze. Dywanik łazienkowy antypoślizgowy ma za zadanie izolować daną osobę od zimnego podłoża i chronić ją przed poślizgnięciem się na nim, gdy jest mokre. Przykładem może być delikatny poliestrowy dywanik łazienkowy, który jest sprężysty i miły w dotyku. Oferowany wyrób świetnie zabezpiecza przed zimnem i wilgocią, a podgumowany spód, gwarantuje jego stabilność. Produkt jest wykonany w kolorze szarym, z cieniowanym runem, co tworzy na jego powierzchni różnej wielkości kształty geometryczne. Produkt ten jest bardzo starannie obszyty na brzegach. Zapobiega to jego strzępieniu się. Polecany chodniczek do łazienki został wyprodukowany w Turcji, z najwyższej jakości włókna poliestrowego.

Dywanik łazienkowy antypoślizgowy do nabycia w naszym sklepie:

Dywanik antypoślizgowy do łazienki – doskonałe zabezpieczenie podłogi

dywanik łazienkowy antypoślizgowyWybierając łazienkowe dywaniki warto sprawdzić, z jakiego włókna są wykonane. Najczęściej stosowany jest poliester, którego główną zaletą jest świetne pochłanianie wilgoci i odporność na pleśń oraz drobnoustroje. W bogatej ofercie sklepu zwraca szczególną uwagę na dywanik łazienkowy Chenille granatowy, wyróżniający się grubymi i niezwykle chłonnymi włókami typu „makaron”. Produkt jest wyjątkowo przyjemny w dotyku. Zrobiony został w bardzo pięknym, intensywnym kolorze granatowym, dzięki czemu może być świetnym elementem dekoracyjnym, kontrastującym z resztą aranżacji wnętrza łazienki. Pomimo grubej struktury, wyrób ten jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Ten elegancki dywanik łazienkowy antypoślizgowy ma również doskonałe właściwości antypoślizgowe. Zawdzięcza je specjalnej powłoce, zabezpieczającej spód tego produktu. Warty zainteresowania jest również delikatny kremowy dywanik łazienkowy soft, który zachwyca swoim stonowanym designem. Jest on wyjątkowo miękki i przyjemny w dotyku. Wyprodukowany został z innowacyjnej pianki poliuretanowej, która wykazuje pamięć kształtu. Doskonale nadaje się jako dodatek do wnętrza z ogrzewaniem podłogowym. Kremowy kolor tego wyrobu sprawia, że jest on uniwersalny i pasuje do wielu stylizacji wnętrz. Poprzeczne prążki na jego powierzchni, urozmaicają wygląd tego produktu. Posiada on również antypoślizgowy spód, co daje gwarancję bezpiecznego korzystania z tego wyrobu. Proponowany dywanik antypoślizgowy do łazienki jest łatwy w czyszczeniu i można go prać w pralce, w 30 stopniach, bez wirowania. Nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu. To wyrób atrakcyjny estetycznie i bardzo funkcjonalny.

Warto przeczytać:

Mata łazienkowa piankowa to bezpieczne i estetyczne rozwiązanie

Bezpieczeństwo i estetyka: maty łazienkowe antypoślizgowe na wymiar

Dywanik antypoślizgowy do łazienki daje nie tylko piękny efekt wizualny, ale też gwarancję bezpieczeństwa i komfortu w tym pomieszczeniu. To doskonałe połączenie funkcjonalności z wyjątkowym designem.