0

Wysokiej jakości dywany sznurkowe to produkty wykonane z przędzy syntetycznej. Stanowi to gwarancję ich trwałości, jak również zachowania estetycznego wyglądu przez bardzo długi czas.

DYWAN BERBER KOŁO - DWUPOZIOMOWY BOHO MODNY

Stworzone w specjalnej technice tkania dywany sznurkowe to produkty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zarówno właścicieli domów, jak i mieszkań. Wyroby te mogą stanowić także ozdobę i zabezpieczenie podłogi znajdującej się w pomieszczeniach biurowych. Modne dywany sznurkowe dostępne w naszym sklepie internetowym, to produkty o zróżnicowanej kolorystyce, kształtach i rozmiarach. Wyroby te można dopasować nie tylko do posiadanej powierzchni, ale również estetyki, w jakiej zaaranżowane jest dane wnętrze. Jednym z wyrobów, który może stanowić zabezpieczenie i dekorację podłogi jest dywan płasko tkany Balta 3D struktural to produkt wyróżniający się efektownym wzornictwem w gwiazdy. Ten belgijski dywan sznurkowy został wykonany z polipropylenu. Posiada on bardzo niskie runo, które jest łatwe do czyszczenia, zarówno na sucho, jak i na mokro. Jego przykuwające uwagę wzornictwo, umieszczone na bardzo jasnym tle, podwyższa walory estetyczne tego produktu.

Dywany sznurkowe – produkty dopasowane do stylistyki danego wnętrza

AZTECKI DYWAN SZNURKOWY

Ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się także modne dywany sznurkowe, wyróżniające się oryginalnym wzornictwem. Do tej kategorii należy aztecki dywan sznurkowy nowość Star. To produkt, który może stanowić element wyposażenia, zarówno pomieszczeń klasycznych, jak i nowoczesnych. Ten sznurkowy dywan idealnie wpisuje się w aktualne trendy aranżacyjne. Zastosowana do jego wyrobu syntetyczna przędza polipropylenowa jest odporna na promieniowanie UV. To wyrób, który może znajdować się w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. W kolekcjach naszego sklepu internetowego znaleźć można także sznurkowy dywan o okrągłym kształcie. To produkt posiadający runo o różnej wysokości. Rekomendowany przez nas, elegancki dywan berber koło dwupoziomowy Boho modny świetnie nadaje się do mieszkań i domów utrzymanych w stylistyce Boho. Polecany przez nas dywan sznurkowy może zdobić sypialnie, pokój zajmowany przez nastolatka, jak również strefę wypoczynkową w salonie. To produkt o dobrych właściwościach izolacyjnych, z krawędziami zabezpieczonymi przed strzępieniem.

Zobacz też: Włochate dywany sprawdzi się w każdym pomieszczeniu

Oryginalny dywan sznurkowy to wyrób posiadający wiele zalet. Jego łatwe czyszczenie i podwyższona trwałość sprawiają, że może on być ozdobą wielu pomieszczeń. Produkt ten można dopasować do stylistyki danego wnętrza.

Post comments

Leave A Reply

Your email address will not be published.