0

Efektownie wyglądające dywany z długim włosiem mogą być ozdobą posiadanych pomieszczeń. To produkty stworzone z włókien syntetycznych.

BERBER SHAGGY Z FRĘDZLAMI ROMBY MAROKO

Zabezpieczeniem podłóg znajdujących się w salonach lub sypialniach mogą być nowoczesne dywany z długim włosiem. To wyroby, które można bez problemu dopasować do estetyki posiadanych pomieszczeń. Produkty te wyróżniają się interesującym wzornictwem, a także zróżnicowaną kolorystyką. Gęste, zwarte i bardzo wysokie runo, które mają dywany z długim włosiem, jest odporne na deformacje, a jednocześnie bardzo przyjemne w dotyku. Osoby zainteresowane wyżej wymienionymi produktami, mogą zapoznać się z ofertą naszego sklepu. Proponujemy dywany z długim włosiem wykonane z włókien poliestrowych, które nie wchłaniają nieprzyjemnych zapachów, znajdujących się w cyrkulującym powietrzu. Produkty te są dostępne w różnych wariantach cenowych, kształtach i rozmiarach do wyboru. Jednym z wyrobów zasługujących na uwagę jest Berber Shaggy z frędzlami romby Maroko. To produkt utrzymany w stonowanej kolorystyce. Ten szary dywan Shaggy został wykonany w technice cut&loop. To modny wyrób z efektem 3D z runem składającym się z włókien tkanych maszynowo o różnej wysokości.

Dywany z długim włosiem w naszej ofercie:

Dywany z długim włosiem – wspaniała ozdoba salonu lub sypialni

dywany z długim włosiemModne od wielu sezonów dywany Shaggy i włochate, dostępne również w ofercie naszego sklepu internetowego, cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ są to produkty stanowiące doskonałą izolację od zimnego podłoża. Wyroby te nie ulegają zjawisku naelektryzowania. Stąpanie po nich przypomina spacer po gęstej murawie. Dywany Shaggy i włochaty to produkty o wysokości runa wynoszącej +/- 30 mm. Można zdecydować się także na produkty z naszej oferty z runem przypominającym miękkie futro królika. Do tej kategorii należy z pewnością dywan Bellarossa róż plus rabbit królik, dostępny w kilku rozmiarach do wyboru. To produkt z antypoślizgowym spodem, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort jego użytkowania. Warto zainteresować się również produktem o oryginalnym wzornictwie z efektem trójwymiarowości. To dywan poliester Shaggy 3D extra gruby w kolorze szaro- czarno – antracytowym. Produkt ten może być doskonałym zabezpieczeniem podłogi, wykonanej z litych desek drewnianych lub parkietu, ponieważ ma spód wykonany z bardzo miękkiego płótna. Wszystkie proponowane przez nasz sklep internetowy dywany typu włochacze to produkty nowoczesne o wysokich walorach estetycznych i użytkowych.

Warto przeczytać: Okrągłe dywany do salonu dopasujemy do dużych pomieszczeń jak i tych mniejszych

Piękne dywany z długim włosiem można dopasować do pomieszczeń znajdujących się w domu i mieszkaniu. To produkty z antypoślizgowym spodem bądź też tym wykonanym z bardzo miękkiego płótna.