0

Wykonane w specjalnej technice tkania wykładziny dywanowe to produkty nowoczesne, estetycznie wyglądające i bardzo trwałe. Wyróżniają się one łatwością, z jaką można je czyścić, zarówno na sucho, jak i na mokro.

Wysokiej jakości wykładziny dywanowe to produkty, które powstają ze starannie dobranych włókien polipropylenowych. Zastosowanie w ich produkcji sztucznej przędzy, eliminuje problem alergii u osób z nadwrażliwością układu oddechowego, mających z nimi kontakt. To wykładziny z oryginalnym splotem runa, który zapobiega gromadzeniu się w ich wnętrzu wszelkiego typu zanieczyszczeń. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się markowe wykładziny dywanowe w zróżnicowanej kolorystyce. Dużą popularnością cieszą się wyroby produkowane w belgijskich fabrykach. Jednym z nich jest solidna wykładzina pętelkowa Stainsafe. To produkt, który może znajdować się w pomieszczeniach mieszkalnych. Posiada on runo o wysokości 8 mm. Wykorzystana technika tkania pętelkowego do wyrobu tego produktu, ułatwia usuwanie z niego zabrudzeń.

wykładziny w każdym pomieszczeniu

Wykładziny dywanowe o grubym splocie

Wnętrza zaprojektowane w stylu skandynawskim lub minimalistycznym może wyróżnić doskonała wykładzina pętelkowa - sznurkowa. To wyrób, który charakteryzuje się gęstym, grubym splotem. Proponowana przez nas elegancka i solidnie wykonana wykładzina dywanowa w szarym kolorze, może nadać pomieszczeniom nową jakość. To markowy wyrób, który powstał z myślą o osobach poszukujących wytrzymałych, a jednocześnie niekłopotliwych w czyszczeniu produktów, w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferowana przez nas wykładzina dywanowa jest starannie wykończona, co stanowi gwarancję tego, że przetrwa ona w doskonałym stanie przez wiele sezonów jej używania.

Zobacz też: Wykładziny dywanowe do mieszkań i domów

Czym wyróżnia się wykładzina dywanowa typu saxony?

Osoby zainteresowane posiadaniem takich wyrobów jak wykładziny dywanowe mogą zainteresować się produktami wykonanymi z wysokiej jakości włókien poliamidowych. To produkty typu saxony, które wyróżniają się specjalną techniką tkania. Polega ona na łączeniu ze sobą mocno skręconych włókien przędzy poliamidowej. Wykładziny dywanowe, w których zastosowano to sprawdzone rozwiązanie, nie gromadzą w swoim wnętrzu roztocza, kurzu, pleśni i zarodników grzybów. Jednym z produktów zaliczanych do tej kategorii jest szara wykładzina dywanowa Roma -Grey. Doskonale sprawdzi się ona, zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i we wnętrzach hotelowych.

Wytrzymałe wykładziny dywanowe o pętelkowym splocie lub w wersji saxony, prezentują się bardzo efektownie. To trwałe i eleganckie wyroby, które mogą zdobić mieszkania, domy lub wnętrza hotelowe.