0

Efektownie wyglądające wycieraczki mogą być oryginalną ozdobą, znajdującą się przed wejściem do domu, mieszkania lub biura. Wyroby te są łatwe do czyszczenia.

Każdy gość, który odwiedza dany dom lub mieszkanie, w pierwszej kolejności zwraca uwagę na drzwi wejściowe, szczególnie, gdy zdobią je modne, praktyczne w użyciu i oryginalnie wyglądające wycieraczki. Osoby zainteresowane tego typu wyrobami, mogą skorzystać z oferowanych przez nas kolekcji. Wśród nich znajduje się antypoślizgowa wycieraczka sznurkowa. To produkt utrzymany w barwach ziemi i ozdobiony wizerunkiem domu oraz sympatycznym napisem Witaj. Ta nowoczesna wycieraczka powstała z włókien polipropylenowych. Idealnie płaska wycieraczka sznurkowa jest łatwa do utrzymania w czystości.

 

Wycieraczki – modne i trwałe produkty

Klienci, którym zależy na posiadaniu oryginalnie prezentującej się wycieraczki, mogą skorzystać ze zróżnicowanej oferty, dostępnej na naszej stronie internetowej. W przygotowanych przez nas kolekcjach produktów, dostępna jest dekoracyjna wycieraczka pod drzwi do butów, wykonana z wysokiej jakości włókna syntetycznego ze spodem z gumy pochodzącej z odzysku. Proponowana przez nas wycieraczka przypomina małe dzieło sztuki. Efektowny wzór zegara z tarczą analogową i napisem Home, utrzymany w szaro- czarno- zielonkawej kolorystyce sprawi, że produkt zaintryguje każdego gościa, odwiedzającego dom lub mieszkanie, przed którym znajdzie się ten wyrób. To nowoczesna wycieraczka, wykonana została w technice idealnie płaskiego tkania i z pomocą odpornych na matowienie barwników.

 

Wycieraczki z antypoślizgowym spodem

Wytrzymałe wycieraczki, które mogą zdobić wejście do domu, mieszkania lub biura, to produkty wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki temu wyróżniają się one wysokimi walorami estetycznymi, praktycznością użycia i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie te zalety posiada antypoślizgowa wycieraczka sznurkowa, którą można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Produkt ten nawiązuje swoim wzornictwem do dawnych kobierców, wykonanych z wełny lub kaszmiru. To wycieraczka odporna na ścieranie i działanie wielu czynników zewnętrznych, w tym promieni UV i opadów atmosferycznych. Oferowana przez nas wycieraczka nie pochłania brzydkich zapachów i może być poddawana zabiegom czyszczącym, przeprowadzanym, zarówno na sucho, jak i na mokro.

Markowe wycieraczki są wykonane ze starannie dobranych materiałów, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości. Produkty te, oprócz swojej podstawowej funkcji, mogą być także wspaniałą dekoracją drzwi wejściowych.

Post comments

Leave A Reply

Your email address will not be published.