0

Korytarz to miejsce, w którym cały dzień trwa intensywny ruch. Dlatego miejsce to musi chronić długi chodnik na korytarz.

długi chodnik na korytarz

Wejście do domu lub biura, to obszar, w którym cały czas przemieszcza się wiele osób. Wnoszą na powierzchnię podłogi zabrudzenia i wodę. Warto chronić ją, używając takiego produktu, jak chodnik na podłogę. Dzięki niemu podłoże nie ulegnie porysowaniu i nie powstaną na nim zacieki. Nowoczesne chodniki na korytarz, oferowane przez nasz sklep to produkty wykonane z najlepszych materiałów, które doskonale znoszą intensywne użytkowanie. To wyroby, które dostępne są w naszym asortymencie w bogatej gamie kolorystycznej i wzorniczej. Chodniki z naszego sklepu cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Warto zwrócić uwagę na bardzo praktyczny i estetyczny produkt, jakim jest chodnik antypoślizgowy z najnowszej kolekcji. Wyrób ten wyróżnia piękna kolorystyka, nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość wykonania. To chodnik sprzedawany w opcji na metry, dzięki czemu bezproblemowo można dopasować jego długość do posiadanej powierzchni korytarza. Długi chodnik na korytarz ma specjalny, antypoślizgowy spód, co zapobiega jego przesuwaniu się po powierzchni podłogi. Krótkie, gęste runo nie pochłania zabrudzeń i wilgoci, dzięki czemu nie gromadzi się w nim pleśń i drobnoustroje. Wyrób jest bardzo wytrzymały i nawet po wielu latach prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Włókno poliamidu, z którego powstało runo, sprawia, że jest ono sprężynujące pod naciskiem, dzięki czemu nie odkształca się.

Długi chodnik na korytarz, przedpokój czy hol

Długi chodnik na korytarz – doskonałe zabezpieczenie podłogi przed uszkodzeniami

nowoczesne chodniki na korytarzOferowane przez nasz sklep nowoczesne chodniki na korytarz wyróżniają się piękną estetyką i starannym wykończeniem. Po przycięciu na wymaganą długość są precyzyjnie obszywane w ramach gratisowej usługi naszego sklepu. Poszukując pokrycia podłogi do długiego korytarza, warto zainteresować się modnym chodnikiem w nowoczesnym stylu. To płaskotkany chodnik na podłogę stworzony z poliestrowych włókien, co sprawia, że jest bardzo łatwy w czyszczeniu. To wyjątkowo trwały produkt, który może być prany w pralce. Jego antypoślizgowe właściwości gwarantują użytkownikom bezpieczeństwo korzystania z niego. Geometryczne wzornictwo i stonowany odcień szarości sprawiają, że produkt ten cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Polecane przez nas modne chodniki do przedpokoju mają niskie, ale bardzo zwarte runo. Dzięki temu nie przyjmuje ono plam i zanieczyszczeń. Kolejny przykład tego rodzaju wyrobu z naszej kolekcji, to chodnik Fashion z efektem 3D. To elegancki, turecki wyrób, wyprodukowany z solidnego włókna polipropylenowego. Ten długi chodnik na korytarz jest miękki w dotyku, a przędza, z którego jest wykonany nie elektryzuje się i jest bardzo sprężysta. Odpowiednia metoda tkania, wykorzystana w jego produkcji, sprawia, że jego powierzchnia tworzy efekt trójwymiarowości.

Może Cię zainteresować:

Uniwersalne chodniki do przedpokoju 80 cm na metry

Nowoczesne chodniki dywanowe, styl i wytrzymałość na wysokim poziomie

Długi chodnik na korytarz można z łatwością znaleźć w ofercie naszego sklepu. Dysponujemy wyrobami tego rodzaju w różnych modelach, idealnie wpisujących się w modne aranżacje wnętrz.