0

piękne dywany wełniane to produkty, które cieszą się zainteresowaniem wielu klientów. Wyroby te mogą być ozdobą, zarówno pomieszczeń domowych, jak i ekskluzywnych gabinetów biurowych, w których podejmuje się kluczowych kontrahentów biznesowych.

WEŁNIANY DYWAN POLONIA OLIVIO PATYNAOsoby, które nie są zdecydowane na posiadanie dywanów wykonanych z przędzy syntetycznej, poszukują produktów z runem z naturalnych włókien. Do tej kategorii z pewnością należą piękne dywany wełniane, które można dopasować pod względem ich rozmiaru do metrażu danego wnętrza. To produkty, które znajdują się również w ofercie naszego sklepu internetowego. Posiadamy, zarówno nowoczesne, piękne dywany wełniane, jak i wyroby znanych oraz cenionych marek ze wzornictwem i w kolorystyce przypominającej dawne ozdoby pałaców, znajdujących się na Dalekim i Bliskim Wschodzie. Proponowane przez nas piękne dywany wełniane to produkty z kolekcji Oliwia, Omega bądź Tortino. Jednym z wyrobów który zasługuje na szczególne uznanie jest wełniany dywan Polonia olivio patyna, dostępny w dwóch rozmiarach do wyboru 170 cm x 235 cm i 200 x 300 cm. Produkt ten ozdobiony jest motywem florystycznym, umieszczonym na ciemnozielonym tle.

Dywany wełniane które mogą zdobić Twój gabinet:
 1. WEŁNIANY DYWAN POLONIA BAROK BURGUND
  Już od 1 549,00 zł
  WEŁNIANY DYWAN POLONIA BAROK BURGUND
 2. WEŁNIANY DYWAN POLONIA KRÓLEWSKI BURGUND
  Już od 1 549,00 zł
  WEŁNIANY DYWAN POLONIA KRÓLEWSKI BURGUND
 3. WEŁNIANY DYWAN OMEGA ARIES RUBIN VINTAGE
  Już od 1 319,00 zł
  WEŁNIANY DYWAN OMEGA ARIES RUBIN VINTAGE

Piękne dywany wełniane w różnych wzorach i kolorach

DYWAN DYWILAN OMEGA WEŁNA STILA KREMZapoznając się z ofertą naszego sklepu internetowego można znaleźć w niej między innymi dywan z naturalnej przędzy. Przetrwa on w rewelacyjnym stanie przez bardzo długi czas. Wyrób ten należy czyścić zgodnie z zaleceniami jego producenta. Świetnym uzupełnieniem wnętrza sypialni lub salonu, szczególnie strefy wypoczynkowej może być dywan divilan Omega wełna stela krem. To produkt wpisujący się w estetykę rustykalną, kolonialną bądź orientalną. Wyrób ten jest utrzymany w kolorze starego złota. Posiada on piękne obramowanie, stanowiące jego podstawową ozdobę. Na środku znajduje się rozeta, która również wpływa na wysokie walory wizualne tego produktu. Polecany przez nas dywan z naturalnej przędzy jest wyrobem, który można zamówić w jednym rozmiarze. Osoby, które aranżują pomieszczenia w stylu orientalnym, mogą zdecydować się z kolei na wełniany dywan montessoro Silver oriental. Produkt ten podkreśli także urok wnętrz kolonialnych czy rustykalnych. Zastosowane do jego produkcji barwniki w kolorze srebrnym są połączone ponadczasowymi akcentami, utrzymanymi w barwie czarnej i brudnego beżu.

Czytaj także: Kolorowe dywany do salonu można dopasować do każdego pomieszczenia

Cenione od wieków piękne dywany wełniane mogą stanowić wspaniałą ozdobę danego wnętrza. Produkty te można dopasować do estetyki, jaka dominuje w posiadanych pomieszczeniach.