0

Kontynuując przegląd dywanów jakie mogą ozdobić nasze wnętrza, z poprzedniego artykułu który jest dostępny tutaj. Chcielibyśmy państwu zaprezentować 3 rodzaje dywanów dostępne w naszym sklepie, które śmiało możemy zaliczyć do grona dywanów nowoczesnych. Idealnie wpasowywujących się w pomieszczenia aranżowane w nowoczesnych stylach Loft, skandynawskim czy minimalistycznym.

Nowoczesny dywan w saponie

Dywany sznurkowe przeznaczone do pomieszczeń i do użytku zewnętrznego

DYWAN CHODNIK SZNURKOWY BALTA RUTAWłaściciele domów, mieszkań, a także pomieszczeń firmowych mogą wyposażyć posiadane wnętrza w dywany z przędzy syntetycznej. To produkty, które można dopasować do metrażu danego pomieszczenia, jego estetyki, a także indywidualnych preferencji i oczekiwań. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się wysokiej jakości dywany z przędzy polipropylenowej i poliestrowej. To produkty tworzone w renomowanych fabrykach, znajdujących się, zarówno na terenie Polski, jak i Turcji czy Ukrainy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się nowoczesne dywany sznurkowe. Są to produkty, które pozytywnie zaskoczą wiele osób, pragnących posiadać wyroby tego rodzaju z antypoślizgowym spodem, co zapobiega ich przesuwaniu i podwijaniu się. Rekomendowane przez nas dywany sznurkowe to produkty dostępne w różnych kształtach do wyboru. Oferujemy wyroby prostokątne i w kształcie koła. Zastosowanie do ich wyrobu włókien sizalowych, barwionych przy pomocy odpowiednio dobranych środków, gwarantuje, że wybrany dywan sznurkowy przetrwa w doskonałym stanie przez bardzo długi czas. Oferujemy wyroby, które mogą znajdować się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Wysokiej jakości dywany poliester, dedykowane pomieszczeniom w różnych stylach aranżacyjnych

DYWAN AREZZO BERBER Z FRĘDZLAMI ROMBYBardzo popularne wśród właścicieli pomieszczeń mieszkalnych i firmowych są również dywany poliester. Wyroby te zdobyły uznanie osób zajmujących się zawodowo aranżacją pomieszczeń, ponieważ różnej wysokości i gęstości runo tych produktów, posiada wysokie walory użytkowe oraz estetyczne. Nowoczesne dywany poliester mogą zdobić, zarówno sypialnie, salony, jak i gabinety do pracy. To produkty nadające się także do pomieszczeń z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym. Bezpieczne dla alergików i astmatyków dywany poliester z naszego sklepu internetowego mogą być odkurzane na sucho, jak i przy pomocy metody szamponowania. Krótki czas schnięcia runa zapobiega jego butwieniu, które mogłoby spowodować pojawienie się zarodników pleśni i bardzo nieprzyjemnego, trudnego do usunięcia zapachu. Produkty te są dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego w różnych wariantach do wyboru. Oferujemy modne wyroby, utrzymane w pastelowych i intensywnych kolorach z oryginalnymi wzorami. Dla bardzo wymagających klientów przygotowaliśmy ofertę, w której znajdują się dywany poliester, dopasowane do stylu nowoczesnego, klasycznego, vintage lub loftowego.

Dywany fryz – tworzone w specjalnej technice

CIENIOWANY DYWAN ANEMON - RÓŻE - KWIATYAtrakcyjna oferta naszego sklepu internetowego obejmuje także dywany fryz. Rekomendowane przez nas wyroby mogą znaleźć się, zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i firmowych. Dywany fryz z naszej oferty świetnie podkreślą aranżację każdego pomieszczenia. To produkty stworzone z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej, która składa się z dwóch skręconych ze sobą nitek. Zostały one poddane w końcowej fazie produkcji starannej obróbce termicznej, określonej mianem frezowania. Tego typu uszlachetnienie przędzy wpływa na wysokie walory użytkowe i estetyczne, które posiadają polecane przez nas dywany fryz. Ich runo niezależnie od wysokości i gęstości jest bardzo przyjemne w dotyku, a jednocześnie może stanowić doskonały zamiennik ekskluzywnych dywanów, tworzonych z wełny bądź też jedwabiu. Oferujemy wyroby zaprojektowane w technice Double Pile Frise, które wyróżniają się oryginalną kolorystyką runa i podwójnie skręconą przędzą, pokrytą dwoma barwnikami jednocześnie.

Czytaj więcej: Najpopularniejsze rodzaje dywanów do domu

Wyjątkowe dywany fryz, poliester bądź sznurkowe to produkty, które wpisują się w aktualne trendy aranżacyjne. Można je dopasować do estetyki, metrażu, charakteru i specyfiki każdego pomieszczenia.