0

Uzupełnieniem holu lub korytarza mogą być nowoczesne chodniki na metry. Produkty te świetnie wpisują się w stylistykę skandynawską, minimalistyczną, jak również glamour czy industrialną.

MIĘKKI CHODNIK COSSY SZARY BRĄZ

Bez względu na to, w jakiej estetyce zaaranżowano korytarz lub hol, warto zadbać o prawidłowe zabezpieczenie podłogi. Do tego celu można wykorzystać produkty o charakterze dekoracyjnym i doskonałych właściwościach izolacyjnych. To chodniki dywanowe nowoczesne, które zaskakują swoją zróżnicowaną kolorystyką, interesującym wzornictwem, jak również perfekcyjnym wykonaniem. To wyroby wykonane z przędzy syntetycznej. Z uwagi na to są one bardzo łatwe do czyszczenia. Bez trudu można usunąć z nich. zarówno zabrudzenia organiczne, jak i zanieczyszczenia nieorganiczne. Chodniki dywanowe nowoczesne, dostępne także w ofercie naszego sklepu, mają zabezpieczone brzegi przed ryzykiem ich strzępienia. Dzięki temu prezentują się one doskonale przez długi czas, szczególnie, gdy są one narażone na intensywną eksploatację. Nowoczesne chodniki na metry które wygodnie można zamówić z naszego sklepu, mogą mieć stonowaną lub intensywną kolorystykę. Do tej kategorii z pewnością należy miękki chodnik Cosi szary brąz – gruby. Produkt ten jest dostępny z obszyciem gratis. Ma on interesujący wzór, przypominający czarno-biało - beżową mozaikę.

Nowoczesne chodniki w Twoim domu

Nowoczesne chodniki na metry w najmodniejszych wersjach do wyboru

GRUBY CHODNIK DYWANOWY ROXYModne chodniki dywanowe nowoczesne chronią podłogi znajdujące się w przedpokoju i wykonane z takich materiałów wykończeniowych, jak parkiet, czy płytki ceramiczne. Nowoczesne chodniki na metry to także świetne rozwiązanie dla właścicieli hoteli, pensjonatów, a także innych obiektów turystycznych i wypoczynkowych. Wyroby te mogą znaleźć się również w luksusowych poczekalniach firmowych. Produktem, który w 100%spełni to zadanie jest z pewnością gruby chodnik dywanowy Roxy. Ma on bardzo interesujący wzór. Imituje on brązowo-beżowo-szarą falę. Bezpłatne obszycie krawędzi to dodatkowe zalety tego wyrobu Zapoznając się z kategorią nowoczesne chodniki na metry nie sposób pominąć także produktu imitującego beton lub marmur. To chodnik beton Adventure szary gładki wzór, umieszczony na runie nawiązuje do tego rodzaju materiału budowlanego lub kamieni naturalnych. Z uwagi na to świetnie podkreśli on pomieszczenia zaaranżowane w stylu industrialnym.

Czytaj także: Wykładziny dywanowe na wymiar maja szerokie zastosowanie

Efektownie wyglądające chodniki dywanowe nowoczesne to produkty bardzo łatwe do czyszczenia. Wyroby też zachowują swój doskonały wygląd, ponieważ są odporne na ścieranie, deformację, a także blaknięcie runa.