0

Estetycznie wykonane, modne dywany do salonu, mogą być nietuzinkową ozdobą podłogi i oryginalnie wyglądającym, funkcjonalnym elementem wyposażenia wnętrza. W sprzedaży dostępne są różnego rodzaju dywany, przeznaczone między innymi do domów i mieszkań z ogrzewaniem podłogowym lub kominkowym.

W salonach domów i mieszkań, w których na co dzień przebywają alergicy, warto by znajdowały się dywany akrylowe. Zastosowanie do ich wyrobu wysokiej jakości przędzy sprawia, że są to produkty bardzo wytrzymałe. Nowoczesne dywany akrylowe, doskonale sprawdzają się w takich pomieszczeniach jak właśnie salon lub gabinet biurowy. Produkty te są odporne na deformację, blaknięcie i ścieranie. Wyrobem godnym polecenia, który może stać się efektownie wyglądającą ozdobą podłogi w salonie, będzie na pewno, dostępny w naszym sklepie internetowym, dywan akrylowy 3D Canyon. Produkt ten ma wysokie właściwości termoizolacyjne i wyróżnia się modnym, stylowym wzornictwem.

 

Modne dywany do salonu – produkty Heat- Set

Osoby poszukujące do swoich salonów eleganckich dywanów z dodatkiem lśniących, poliestrowych włókien z reliefowanym runem, mogą zainteresować się wyjątkową kolekcją Stylish z naszego asortymentu. To dywany Heat- Set, wyróżniające się oryginalnym, geometrycznym wzornictwem. Zastosowanie do ich produkcji włókien poliestru, a także przędzy headsetowej sprawia, że wyroby te są bardzo miłe w dotyku, a jednocześnie łatwe w czyszczeniu. Godnym polecenia wyrobem z tej kategorii będzie lśniący dywan Stylish geometryczny modny. To produkt, który można zamówić za pośrednictwem naszego sklepu w kilku rozmiarach do wyboru. W podobnej stylistyce utrzymany jest także lśniący dywan olimpos geometryczne- miękki. Wyrób ten posiada stonowaną kolorystykę, która tworzy modny od kilku sezonów efekt cieniowania.

 

Dywany poliestrowe okrągłe –oryginalne i eleganckie

W salonach zaaranżowanych w stylu Boho, z powodzeniem sprawdzą się nie tylko dywany poliestrowe prostokątne, ale również okrągłe, dostępne w naszym sklepie w bardzo bogatej kolorystyce. Posiadając ogrzewanie podłogowe lub kominek elektryczny, można wybraćdywany syntetyczne, wykonane z włókien polipropylenowych z modnym efektem 3D, uzyskanym poprzez połączenie płaskiego tkania i nieco wyższego runa. Wyrobem, który może zainteresować posiadaczy salonów w stylu Boho będzie z pewnością dywan Berber koło - dwupoziomowy Boho modny. Ten elegancki, belgijski produkt nie gromadzi w swoim wnętrzu cząsteczek kurzu, roztoczy, a także drobnoustrojów. To piękny dywan, który podkreśli urok danego pomieszczenia

Wspaniałe dywany do salonu mogą efektownie podkreślić urok tego pomieszczenia. Produkty te można dopasować do stylu i metrażu danego wnętrza.

1

Post comments

Leave A Reply

Your email address will not be published.