0

Na wielu forach wnętrzarskich pojawia się pytanie – jaki dywan do pokoju dziennego? Odpowiedź może być prosta. Wystarczy wybrać modny, funkcjonalny dodatek, który podkreśli estetykę tego wnętrza.

jaki dywan do pokoju dziennego

Modny dywan do pokoju dziennego może być świetnym dodatkiem i estetycznie wykonaną izolacją od zimnego podłoża. Produkt ten można dopasować do aranżacji posiadanego pomieszczenia o charakterze reprezentacyjnym. Bardzo wymagający klienci, którzy poszukują produktów tego typu wykonanych z przędzy naturalnej, powinni zwrócić uwagę na dywan do pokoju dziennego z włóknem stworzonych z bawełny. Z kolei osoby marzące o unowocześnionym włochaczu, czyli dywanie typu Shaggy, mogą wybrać produkt z przędzy syntetycznej w postaci włókien polipropylenowych lub poliestrowych, w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach do wyboru. Jeśli zastanawiasz się, jaki dywan do pokoju dziennego będzie odpowiedni, aby przetrwał w doskonałym stanie przez wiele sezonów, polecamy Ci produkty z naszej oferty. Wśród nich znajduje się nowoczesny szary dywan marmur okazja. To produkt o efektownie prezentującym się wzornictwie. Na antracytowym tle umieszczono charakterystyczne pasy, imitujące naturalnie spękany kamień. Ten bardzo modny dywan jest wykonany z przędzy poliestrowej i polipropylenowej. Jego wysokie walory wizualne podkreśla efekt cieniowania.

Jaki dywan do pokoju dziennego? - piękna ozdoba z włókien syntetycznych

DYWAN BOHO W KWIATY I LIŚCIECoraz większą popularnością wśród naszych klientów cieszy się dywan do pokoju dziennego, który został ozdobiony efektem przecierania bądź też cieniowania. Produkt ten może stanowić podkreślenie stylistyki nowoczesnej lub klasycznej, w zależności od jego kolorystyki czy wzornictwa. Jeśli zastanawiasz się, jaki dywan do pokoju dziennego wybrać, polecamy produkty z syntetycznym runem. Prym wiedzie tutaj kolekcja Sewilla, stworzona ze starannie wyselekcjonowanej miękkiej, elastycznej i farbowanej przy użyciu bezpiecznych barwników, przędzy poliestrowej i polipropylenowej. Mieszanka wyżej wymienionych włókien syntetycznych gwarantuje sprężystość tych wyrobów, ich odporność na odkształcenia, a także skutecznie ich zabezpieczenie przed butwieniem ich runa o delikatnym połysku. Dobrym pomysłem jest także dywan do pokoju dziennego ozdobiony motywem roślinnym. Oferujemy również produkty, które podkreślą stylistykę Boho. Jednym z nich jest dywan w kwiaty i liście Boho z kolekcji Free. Produkt ten powstał z przędzy polipropylenowej w wersji Soft. Ma on runo o wysokości 10 mm. To polski dywan, który stanowi doskonałe zabezpieczenie przed zimnym podłożem.

Czytaj również: Chodniki skandynawskie to nadal modny dodatek do wnętrz

Nie masz pomysłu na to, jaki dywan do pokoju dziennego? Zdecyduj się na nowoczesne produkty, wykonane z włókien syntetycznych. To sprawdzone rozwiązanie gwarantujące to, że tego typu dywany przetrwają przez wiele sezonów ich używania.

1

Post comments

Leave A Reply

Your email address will not be published.