0

Wiele osób zastanawia się jak wybrać stylowe chodniki do przedpokoju i holu? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym tekście.

Stylowe chodniki z pewnością mogą stać się wspaniałą ozdobą podłogi w przedpokoju. To nowoczesne wyroby, utrzymane w stonowanej lub mocnej kolorystyce. Wyróżniają się odpornością na intensywną eksploatację i elektrostatycznością. Proponowane przez nas chodniki nie gromadzą w swoim wnętrzu kurzu, roztoczy i innych zanieczyszczeń. Produktem z naszej oferty, który może zdobić podłogę w przedpokoju lub holu, może być wysokiej jakości chodnik sznurkowy Balta. To płasko tkany wyrób, wykonany w 100% z włókien polipropylenowych. Produkt ten może być czyszczony, zarówno na sucho, jak i na mokro, przy pomocy detergentów o łagodnym działaniu.

Jak wybrać stylowe chodniki do przedpokoju i holu? -nowoczesne wyroby sznurkowe

 

Dużym problemem osób, posiadających śliskie podłogi w swoich przedpokojach lub holach, jest ryzyko upadku na nich. Rozwiązaniem mogą być chodniki podgumowane. To wyroby o zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie, które można zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Odporne na deformacje chodniki podgumowane, posiadają niskie runo, dzięki czemu są to produkty praktyczne. Jednym z wyrobów z tej kategorii jest oferowany przez nas w korzystnej cenie chodnik podgumowany. Został on wykonany z włókien polipropylenowych. Wyrób ten jest dostępny z deptakiem, docięciem i obszyciem w cenie zakupu. Warto zwrócić uwagę także na antypoślizgowy sznurkowy chodnik podgumowany w modnej szarobiałej kolorystyce. Jego spód, pokryty warstwą gumy, gwarantuje stabilność tego chodnika.

Chodniki w marokańską koniczynę

Osoby, które poszukują takich wyrobów jakchodniki do przedpokoju lub holu, przypominające tradycyjne dywany, mogą zainteresować się kolekcją Adventure z modnym od wielu sezonów wzorem marokańskiej koniczyny. Proponowane przez nas chodniki są wykonane z gęsto tkanej przędzy polipropylenowej, co nadaje im odpowiedniej sprężystości, a jednocześnie zabezpiecza je przed gromadzeniem się w ich wnętrzu kurzu i innych zanieczyszczeń. Jednym z tego typu produktów jest chodnik Adventure skandynawski koniczyna, utrzymany w stonowanej, szaro - białej kolorystyce. Produkt ten ma dobrze zabezpieczone brzegi przed ich uszkodzeniem, spowodowanym codzienną eksploatacją i dużym natężeniem ruchu. Oferowany przez nas wyrób doskonale sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również biurowych.

Doskonałym zabezpieczeniem podłogi w holu lub przedpokoju mogą być eleganckie, modne i solidnie wykonanechodniki. Produkty te można idealnie dopasować do stylistyki danego wnętrza, jak również posiadanego metrażu.

Post comments

Leave A Reply

Your email address will not be published.