0

Modne od wielu sezonów dywany fryz wyróżniają się wysoką estetyką wykonania. Produkty te mogą świetnie funkcjonować w pomieszczeniach mieszkalnych.

DYWAN ADVENTURE MAROKAŃSKI WZÓR MILUSI

Nowoczesne dywany fryz są tworzone z zastosowaniem nowoczesnej technologii. Do ich produkcji używana jest przędza typu Frise. To sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu produkty te wyróżniają się bardzo miękkim, sprężystym i zwartym runem, wykonanym z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej, składającej się ze skręconych ze sobą nitek, poddawanych obróbce termicznej, czyli procesowi fryzowania. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy dywany fryz są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, rozmiarach i wzorach do wyboru. Umożliwia to dopasowanie wybranego produktu do aranżacji posiadanego przez siebie wnętrza. W kolekcji dostępnej w naszej ofercie znajduje się dywan Adventure marokański wzór milusi. To produkt stworzony przy pomocy techniki Double Pile Frise. Oznacza to podwójnie skręconą, dwukolorową nitkę, która tworzy jedyne w swoim rodzaju, bardzo intensywne kolorystycznie runo. Stanowi ono doskonałą barierę dla roztoczy i zanieczyszczeń. Ten wysokiej jakości dywan fryz posiada także doskonałe właściwości akustyczne. Produkt wyróżnia się minimalistycznym wzornictwem i stonowaną barwą.

Dywany Fryz – produkty o wysokich walorach estetycznych i użytkowych

DYWAN ADVENTURE EXTRA GRUBY CZERWONY W zróżnicowanym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się dywany fryz, projektowane i tworzone z myślą o bardzo wymagających klientach. To produkty odporne na deformację, blaknięcie, zszarzenie czy matowienie kolorów, Ich krawędzie zostały skutecznie zabezpieczone przed strzępieniem. Do tej kategorii zalicza się z pewnością oferowany przez nas dywan Adventure extra gruby czerwony hit. Produkt posiada geometryczny wzór, utrzymany w piaskowo- żółto- czerwonym kolorze z niewielkim dodatkiem barwy pomarańczowej. Tym, co wyróżnia rekomendowany przez nas dywan fryz z kolekcji Adventure, jest jego podwyższona wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Produkt ten można odświeżać przy pomocy metody szamponowania, jak również odkurzania na sucho. Do wyżej wymienionej kolekcji należy także dywan Adventure extra gruby marokański hit. Posiada on modny od wielu sezonów wzór, który doskonale wkomponuje się w pomieszczenia utrzymane w stylu nowoczesnym, skandynawskim lub minimalistycznym. Ten wysokiej jakości dywan fryz posiada sprężyste runo, odporne na tarcie i ścieranie, spowodowane codzienną eksploatacją.


Warto przeczytać: Dywany młodzieżowe można dobrać do każdego wystroju dzięki bogatej ofercie.

Oryginalne dywany fryz wyróżniają się nowoczesną techniką produkcji, która wpływa na wysokie walory wizualne i użytkowe tych wyrobów. Produkty te są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i wzorach do wyboru.