0

Modne dywany akrylowe mogą zdobić nie tylko pomieszczenia mieszkalne, ale również wnętrza eleganckich gabinetów, w których podejmuje się kontrahentów biznesowych. Produkty te stanowią alternatywę dywanów wykonanych z wełny lub jedwabiu, ponieważ zastosowane do ich produkcji materiały syntetyczne, doskonale imitują runo tych luksusowych kobierców.

Wytrzymałe i estetycznie wykonane dywany akrylowe znanych i cenionych producentów, to propozycja dla każdego właściciela domu, mieszkania lub biura, który pragnie cieszyć się z posiadania wyjątkowej ozdoby i ochrony podłogi. Produktem, który w 100% spełni to zadanie jest dywan akrylowy 3D Canyon, dostępny w standardowych wymiarach 120 cm x 80 cm. Produkt ma nowoczesne wzornictwo i stonowaną kolorystykę.  Dlatego też jest to modny dywan akrylowy, który podkreśli design wielu pomieszczeń, bez względu na ich stylistykę czy rodzaj pozostałych elementów wyposażenia.

 

Dywany akrylowe – wspaniałe wyroby z efektem 3D

Efektownie prezentujące się dywany akrylowe mogą przypominać drogie kobierce, które zdobiły niegdyś pałace indyjskich monarchów lub tureckich czy marokańskich władców. Tego rodzaju produkty są dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. Wyrobem, na który warto zwrócić uwagę jest dywan akrylowy 3D dwupoziomowy Lilium. To produkt wykonany przez renomowaną, turecką firmę, przy użyciu nowoczesnej technologii tkania dwupoziomowego. Zastosowanie wyższego i niższego runa sprawia, że dywan akrylowy 3D sprawia wrażenie trójwymiarowego. Dzięki temu produkt ten zachwyci każdego gościa odwiedzającego pomieszczenie, w którym się znajdzie.

 

Dywany akrylowe do nowoczesnych wnętrz domów i mieszkań

Markowe dywany akrylowe to produkty, dzięki którym można podkreślić design wnętrz nowoczesnych, awangardowych, jak również klasycznych. Zastosowana do produkcji tych wyrobów syntetyczna przędza, eliminuje problem gwałtownych reakcji uczuleniowych, które zazwyczaj pojawiają się w przypadku kontaktu użytkowników z tradycyjnymi kobiercami, wykonanymi z wełny lub innych surowców naturalnych. Gustownym elementem wyposażenia nowoczesnego salonu lub sypialni, a także gabinetu do pracy, może być gruby dywan Florya Akryl Efekt 3D milusi. To oryginalnie wyglądający produkt, tkany w dwóch płaszczyznach, co daje efekt trójwymiarowości. Ten piękny dywan akrylowy jest utrzymany w najmodniejszych barwach szarości, bieli i czerni, dzięki czemu idealnie wkomponowuje się w stylistykę wielu apartamentów i domów.

Wysokiej jakości dywany akrylowe to produkty, które spełniają oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. To syntetyczne wyroby, które są łatwe do czyszczenia i na długo zachowujące swój perfekcyjny wygląd.

1

Post comments

Leave A Reply

Your email address will not be published.