0

Coraz więcej osób aranżujących pomieszczenia, w których odbywają się zabiegi oczyszczające ciało lub pielęgnacyjne, decyduje się na dywanik do łazienki. To produkt, który podwyższa komfort korzystania z tego rodzaju wnętrz.

Modny dywanik do łazienki może stanowić nie tylko ozdobę tego pomieszczenia, ale także umożliwiać bezpieczne poruszanie się po podłożu, wykonanym z gresu bądź też płytek ceramicznych. Prawidłowo dobrany pod względem rozmiaru, kształtu i kolorystyki dywanik do łazienki powinien współgrać także z metrażem tego pomieszczenia, ale przede wszystkim ze stylem, w jakim zostało ono urządzone. Wyrób ten musi być łatwy do utrzymania w czystości, jak również odporny na działanie wielu czynników zewnętrznych, w tym wilgoci czy też detergentów lub kosmetyków, używanych do oczyszczania ciała pielęgnacji i makijażu. W naszym asortymencie znajduje się wiele produktów, które mogą zdobić podłogi w łazienkach. Do tej kategorii należy dwustronny dywanik łazienkowy bawełniany hit. Produkt ten został wykonany z wysokiej jakości bawełny, która jest bardzo przyjemna w dotyku. Runo o wysokości 30 mm jest łatwe do czyszczenia, jak również nie gromadzi w swoim wnętrzu pleśni, kurzu i roztoczy.

DWUSTRONNY DYWANIK ŁAZIENKOWY BAWEŁNIANY HIT

Dywanik do łazienki i toalety

Osoby, które poszukują takich wyrobów, jak dywanik do łazienki o doskonałych właściwościach izolacyjnych z antypoślizgowym spodem, mogą zdecydować się na oferowany przez nasz sklep wyrób, znanego i cenionego producenta. Posiada on starannie obszycie krawędzie, co zapobiega ich strzępieniu. Runo o wysokości 13 mm zostało wykonane z 100% z przędzy polipropylenowej. Stanowi to gwarancję tego, że polecany przez nas dywanik do łazienki Chenille antypoślizgowy jasny beż będzie łatwy do wysuszenia, jak również nie będzie miał tendencji do pleśnienia, szczególnie pod wpływem działania wilgoci. Podwyższeniem komfortu korzystania z pomieszczeń kąpielowych jest komplet łazienkowy szenil antypoślizgowy jasny beż. To zestaw składający się z dwóch produktów, z których jeden może znaleźć się nieopodal muszli klozetowej z tradycyjną nogą, z kolei drugi, może zabezpieczać strefę obok wanny lub kabiny prysznicowej. Polecany przez nas komplet łazienkowy wyróżnia się grubym splotem włókien polipropylenowych. Zostały one poddane trwałemu wybarwieniu, co stanowi gwarancję tego, że oferowane przez nas zestaw dywaników do łazienki nie ulegnie zszarzaniu bądź zmatowieniu.

 

 

Czytaj więcej: Dywaniki łazienkowe – dekoracja i zabezpieczenie przed upadkiem na śliskiej podłodze

Piękny dywanik do łazienki przyda się, zarówno osobom posiadającym niewielkie toalety, jak i tym dysponującym pokojami kąpielowymi. Wyrób ten umożliwia bezpieczne wyjście z wanny lub też kabiny prysznicowej. Posiada także doskonałe właściwości izolacyjne.

Post comments

Leave A Reply

Your email address will not be published.