0

Modny od wielu sezonów dywan szary przecierany może być wspaniałym dodatkiem do pomieszczeń, utrzymanych w estetyce nowoczesnej lub tradycyjnej. Produkt ten może znaleźć się w strefie wypoczynkowej w salonie lub sypialni.

PRZECIERANY SZARY DYWAN DWUPOZIOMOWY BOHO

Atrakcyjny cenowo dywan szary przecierany może zainteresować wiele osób, aranżujących posiadane przez siebie pomieszczenia mieszkalne. Warto zwrócić uwagę na ten produkt również wtedy, gdy planuje się wyposażenie swojego gabinetu do pracy. Dywan przecierany, dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego, jest wykonany z najlepszej jakościowo przędzy syntetycznej. Zapoznając się z naszym asortymentem, można znaleźć w nim przecierany szary dywan dwupoziomowy Boho. To produkt, który wpisuje się w aktualne trendy aranżacyjne. Ten wspaniały wyrób z efektem 3D został wykonany z przędzy poliestrowej. Ma on wysokość runa 11 mm. Ten turecki dywan przecierany prezentuje się bardzo elegancko. Produkt ten został ozdobiony czarnym obramowaniem. To wspaniały dywan szary przecierany do pomieszczeń nowoczesnych, który może znaleźć się również w apartamentach zaaranżowanych w stylu industrialnym.

Przecierane dywany:

Dywan szary przecierany -podkreśli estetykę loftową lub retro

DYWAN SZNURKOWY PRZECIERANY RETRO SZARYOsoby zainteresowane takim produktem, jak dywan szary przecierany, mogą znaleźć go w naszej ofercie. Proponujemy wyrób, który spełni oczekiwania, nawet bardzo wymagających klientów. Do tej kategorii z pewnością należy dywan sznurkowy przecierany retro szary. To wspaniały produkt, który może zachwycić osoby poszukujące dodatku do pomieszczeń, utrzymanych w stylistyce vintage. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo, które ma ten dywan szary przecierany sprawia, że produkt ten prezentuje się olśniewająco. Może stanowić główną ozdobę luksusowych salonów, sypialni lub też gabinetów do pracy, utrzymanych w estetyce retro. To dywan przecierany, który przypomina plecioną matę. Został on wykonany w technice płaskiego tkania- tak zwanej sizal look. Nasza zróżnicowana oferta obejmuje także przecierany dywan Laila szary granat. To nietypowy wyrób, który z pewnością podkreśli aranżację pomieszczeń tradycyjnych, rustykalnych lub vintage. To produkt ze wzorem utrzymanym w kolorze musztardowym, granatowym i brudnego beżu. Powstał on z termokurczliwego poliestru. Specjalna technika tkania nadała mu efekt 3D. Każdy oferowany przez nas dywan wpisuje się w aktualne trendy w aranżacji wnętrz.

Czytaj również: Gdzie można zastosować sztuczną trawę? - Dywany za grosze!

Piękny dywan przecierany z pewnością zwróci uwagę każdego gościa, który odwiedzi dany dom lub mieszkanie, w którym się znajduje. To produkt nietuzinkowy, wyróżniający się interesującym wzornictwem i nietypową kolorystyką.