0

W wielu pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych znajduje się nowoczesna instalacja grzewcza, zamontowana w podłodze. Rozwiązanie to wymaga starannego doboru mebli i innych elementów wyposażenia, które powinny być odporne na podwyższoną temperaturę powietrza. Do tej kategorii z pewnością należy dywan na ogrzewanie podłogowe w wielu wzorach i kolorach do wyboru.

 

Wnętrza domów, mieszkań lub biur, ogrzewane przy pomocy instalacji zamontowanej w podłodze, wymagają, skutecznego zabezpieczenia znajdujących się w nich mebli bądź też dekoracji lub dodatków, przed działaniem podwyższonej temperatury powietrza. Zadanie to doskonale spełni dywan na ogrzewanie podłogowe. Znajduje się on w zróżnicowanej ofercie naszego sklepu internetowego. Każdy oferowany przez nas dywan na ogrzewanie podłogowe można dopasować do powierzchni użytkowej posiadanego pomieszczenia. To produkt wykonany bardzo starannie w interesującej kolorystyce i w pięknym wzornictwie, wpisującym się w aktualne trendy w sztuce aranżacji. Warto zwrócić uwagę na dywan na ogrzewanie podłogowe, stworzony w belgijskiej fabryce z włókien polipropylenowych o wysokości równa 6 mm To podgumowany dywan sznurkowy żel z efektownym wzornictwem w postaci równoległych pasów w kolorze czarnym i beżowym, umieszczonym na antracytowym tle. Ten dywan na ogrzewanie podłogowe ma antypoślizgowy spód. Specjalnie dobrana technika tkania gwarantuje, że włókna nie ulegną skurczeniu czy też rozwarstwieniu pod wpływem ciepła.

Dywan na ogrzewanie podłogowe ze specjalnie dobranymi włóknami syntetycznymi, odpornymi na działanie wysokiej temperatury

Osoby, które poszukują takich wyrobów, jak dywan na ogrzewanie podłogowe, powinny zapoznać się z kolekcjami dostępnymi w naszej ofercie. Proponujemy wysokiej klasy produkty znanych i cenionych marek z Polski i Europy. Jednym z wyrobów, który można wkomponować w tego typu wnętrza jest dywan Canvas Skandynawia geometryczny miły. Produkt ten wyróżnia się oryginalnym wzornictwem w postaci geometrycznych figur, rozmieszczonych symetrycznie na beżowym tle. To dywan na ogrzewanie podłogowe z certyfikatem Qeko-Tex confidence in textiles Standard 100. Oznacza to, że do produkcji wyżej wymienionego wyrobu nie użyto żadnych szkodliwych dla zdrowia materiałów i barwników. Warto zwrócić uwagę także na bardzo popularny dywan na ogrzewanie podłogowe z kolekcji Balta. To dywan z niezwykłym wzornictwem. Na czarnym tle umieszczono wkomponowane w siebie figury geometryczne, które tworzą efekt nowoczesnej mozaiki. Podwyższa to walory wizualne tego produktu.

Może Cie zainteresować: Chodniki dywanowe do przedpokoju to idealne zabezpieczenie podłogi

Odpowiednio dobrany dywan na ogrzewanie podłogowe powinien przetrwać w bardzo dobrym stanie i być odpornym na działanie podwyższonej temperatury powietrza. Warto inwestować w produkty, których perfekcyjne wykonanie idzie w parze z oryginalnym wzornictwem i piękną kolorystyką.

1

Post comments

Leave A Reply

Your email address will not be published.