0

Modny od wielu sezonów dywan do salonu włochaty coraz częściej pojawia się w pomieszczeniach mieszkalnych. To produkt elegancki, który można dopasować pod względem kolorystyki, rozmiaru i wzornictwa do posiadanego wnętrza.

BERBER SHAGGY Z FRĘDZLAMI ROMBY MAROKO

Elegancki dywan do salonu włochaty jest wyrobem wykonanym z wysokiej jakości przędzy syntetycznej. To alternatywa wyrobów tego rodzaju, które powstają z włókien naturalnych. Efektownie prezentujący się dywan do salonu włochaty może znaleźć się w strefie wypoczynkowej. Stanowi on doskonałą izolację od podłoża, wykonanego na przykład z desek drewnianych czy paneli imitujących lite drewno. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty włochate dywany w różnych wersjach kolorystycznych i w najmodniejszym wzornictwie w tym sezonie. To produkty wykonane bardzo starannie, co podwyższa ich odporność na uszkodzenia. Warto zwrócić uwagę na jeden z atrakcyjnych cenowo wyrobów z naszego asortymentu, którym jest Berber Shaggy z frędzlami romby Maroko. To efektownie prezentujący się dywan do salonu włochaty w wersji poliestrowej, z modnym w tym sezonie efektem 3D. Jest on ozdobiony pięknymi frędzlami.

Dywan do salonu włochaty o miękkim i przyjemnym w dotyku runie

DYWAN POLIESTER SHAGGY 3DW atrakcyjnie cenowo asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się włochate dywany w różnych rozmiarach do wyboru. Produkty te pozytywnie zaskoczą wielu klientów, ponieważ są one łatwe do czyszczenia, a ich runo nie ulega odkształceniu pod wpływem codziennej eksploatacji. Osoby poszukujące wyrobów z runem przypominającym futro królika, mogą zdecydować się na dywan bellarossa szary plus rabbit królik. To doskonały produkt, który podkreśli wnętrza zaaranżowane według filozofii hygge. Wyrób ten współgra z elementami wyposażenia pomieszczeń, utrzymanymi w estetyce minimalistycznej. Antypoślizgowy spód, który ma ten dywan do salonu włochaty, zapobiega jego przesuwaniu się na śliskim podłożu i podwijaniu, co z pewnością wpływa na komfort jego używania. Warto zwrócić uwagę również na inny produkt z naszej kolekcji, którym jest dywan poliester Shaggy 3D extra gruby. Jest to bardzo modny dywan do salonu włochaty, który jest ozdobiony efektownym wzornictwem. Został on wykonany z przędzy o różnej wysokości, w kolorystyce nawiązującej do motywów marynistycznych. To produkt o delikatnie połyskującym runie o wysokości 4 cm.

Warto przeczytać: Dywan do pokoju dziecka spełnia kilka funkcji

Piękne włochate dywany mogą zdobić salony i sypialnię. Produkty te stanowią doskonałą izolację od podłoża. To wyroby nowoczesne, trwałe i wyróżniające się eleganckim zdobieniem.