0

Wysokiej jakości chodniki sznurkowe mogą być elementem wyposażenia holu, korytarza lub przedpokoju. Produkty te posiadają podgumowany spód, co zapobiega ich podwijaniu się i przesuwaniu, nawet na bardzo śliskim podłożu.

Chodnik sznurkowy w przedpokoju

Nowoczesne chodniki sznurkowe powstały przy użyciu specjalnej techniki tkania. Produkty te można dobrać do metrażu posiadanego holu, korytarza bądź przedsionka. To wyroby wykonane z przędzy syntetycznej. Wyróżniają się one wysokim współczynnikiem przewodnictwa cieplnego. W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są chodniki sznurkowe, które nie ulegają zjawisko naelektryzowania pod wpływem ich codziennej eksploatacji. To produkty, które mogą znajdować się w pomieszczeniach z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym. Jednym z wyrobów zaliczanych do wyżej wymienionej kategorii, jest elegancki chodnik sznurkowy utrzymany w stonowanej kolorystyce. To produkt z oryginalnym wzorem w pionowe paski o różnej długości. Rekomendowany przez nas sznurkowy chodnik podgumowany antypoślizgowy znajduje się w naszym asortymencie w opcji sprzedaż na metry. Produkt ten posiada żelowy spód. Jego idealnie płaskie, gęste i zbite runo nie deformuje się pod wpływem nawet bardzo dużego ucisku i sporego natężenia ruchu.

Chodniki sznurkowe w różnych wersjach kolorystycznych. Produkty z bardzo płaskim runem

CHODNIK SZNURKOWY BALTAW ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się także chodnik sznurkowy podgumowany w bardzo modny wzór marokańskiej koniczynki. To produkt, który może znaleźć się, zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w biurowych poczekalniach. Rekomendowany przez nas chodnik sznurkowy posiada niskie runo. Nie wchłania ono brzydkich zapachów, jak również nie gromadzi w swoim wnętrzu zanieczyszczeń, kurzu i pyłków. Proponowany przez nas sznurkowy chodnik antypoślizgowy koniczyna może być elementem wyposażenia wnętrz utrzymanych w stylistyce skandynawskiej, minimalistycznej lub nowoczesnej. Wyrób ten jest bardzo łatwy do czyszczenia. Może być odświeżany przy pomocy metody szamponowania bądź też odkurzany na sucho. Dla osób poszukujących produktów w modnych w tym sezonie różnych odcieniach różu, polecamy chodnik sznurkowy balta. To elegancki wyrób z efektownym wzorem umieszczonym na jego krawędziach. Staranne wykonanie z przędzy syntetycznej gwarantuje, że rekomendowany chodnik sznurkowy przetrwa w doskonałym stanie przez bardzo długi czas.

Warto przeczytać: Dywany sznurkowe sprawdzą się w każdym pomieszczeniu

Modne chodniki sznurkowe są bardzo popularne z uwagi na ich doskonałe walory użytkowe i estetyczne. Produkty te można łatwo czyścić. Nie ulegają one deformacji pod wpływem czynników zewnętrznych.