0

Wysokiej jakości chodniki podgumowane do przedpokoju to praktyczne elementy wyposażenia. Wyroby te są tworzone z włókien syntetycznych, co zapobiega pleśnieniu runa i przyjmowaniu przez nie brzydkich zapachów.

Chodniki podgumowane do Twojego przedpokoju

Dopasowane do aranżacji holu lub korytarza chodniki podgumowane, stanowią zabezpieczenie podłogi, jak również element wyposażenia wyżej wymienionych pomieszczeń. Produkty te są bardzo praktyczne w użytkowaniu, ponieważ zostały one wykonane z przędzy syntetycznej. Ogranicza to namnażanie się wewnątrz wybranego chodnika podgumowanego bakterii, pleśni, a także roztoczy. Funkcjonalne chodniki podgumowane, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Ten aspekt ma szczególne znaczenie, ponieważ chodniki podgumowane są narażone na intensywną eksploatację, szczególnie w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego. Pozostawione na wyżej wymieniony chodnikach ślady z piasku, błota czy zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne, można z łatwością usunąć, zarówno przy pomocy odkurzacza, jak i metody szamponowania. Wyrobem, który może zainteresować osoby poszukujące produktów tego rodzaju o abstrakcyjnym wzornictwie jest chodnik podgumowany antypoślizgowy żel guma. Produkt ten jest dostępny w opcji na metry. Jego stonowana kolorystyka, utrzymana w różnych odcieniach szarości, beżu i czerni, pozwala na dopasowanie tego produktu do wnętrz utrzymanych w stylistyce nowoczesnej, skandynawskiej lub minimalistycznej.

Najpopularniejsze chodniki podgumowane

Chodniki podgumowane do przedpokoju, zaaranżowanego w każdy stylu

CHODNIK PODGUMOWANY ŻEL GUMA ANTYPOŚLIZGOWYProponowane przez nas chodniki podgumowane można odświeżać na mokro, ponieważ wyróżniają się one stosunkowo krótkim czasem schnięcia, co zapobiega butwieniu ich runa i pojawieniu się bardzo nieprzyjemnych zapachów. Produktem, który doskonale nadaje się do zabiegów czyszczących, jest dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego, chodnik podgumowany żel guma antypoślizgowy z interesującym efektem gradientu. Naniesiony na runo wzór w postaci odwróconych rombów, w kilku odcieniach bieli, beżu, szarości, błękitu i czerni, tworzy interesującą mozaikę. To wspaniały dodatek do korytarzy lub holi znajdujących się wewnątrz mieszkań lub domów. Rekomendowany przez nas wyrób jest dostępny w różnych szerokościach, co umożliwia jego dopasowanie do powierzchni użytkowej danego pomieszczenia. Posiadamy chodniki podgumowane z antypoślizgowym spodem w rozmiarach od 67 do 100 cm i dowolnie wybranej długości. W miejscach, gdzie występują niekorzystne czynniki zewnętrzne, może z kolei znajdować się sznurkowy chodnik antypoślizgowy koniczyna. Posiada on bardzo modny wzór, który od kilku sezonów wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie. To wyrób w interesującym kolorze kawy z mlekiem. Posiada on starannie obrębione krawędzie, co zapobiega ich strzępieniu.

Przeczytaj także: Chodniki dywanowe mają szerokie zastosowanie

Estetycznie prezentujące się chodniki podgumowane mogą być ozdobą holu lub korytarza. To produkty dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i wzorach do wyboru.