0

Nowoczesne chodniki na gumie są produktami komfortowymi w użytkowaniu. Ich spód został pokryty odpornym na rozwarstwienie i pękanie kauczukiem, co zapobiega ślizganiu się i podwijaniu wybranego modelu chodnika.

CHODNIK PODGUMOWANY ANTYPOŚLIZGOWY ŻEL GUMA

Coraz większą popularnością cieszą się chodniki na gumie. Są to produkty wykonane bardzo estetycznie. Wyróżnia je modna kolorystyka i efektowne wzornictwo. Wyroby te są dostępne w różnych rozmiarach do wyboru, co pozwala na dopasowanie ich do powierzchni użytkowej domu, mieszkania lub pomieszczeń biurowych. Zapoznając się z ofertą naszego sklepu internetowego można znaleźć w niej chodniki na gumie w różnym zakresie cenowym. To produkty wpisujące się w aktualne trendy w sztuce aranżacji wnętrz. Jednym z wyrobów który może zainteresować bardzo wymagających klientów jest chodnik podgumowany antypoślizgowy żel guma. Wyrób trafia do klienta z obszytymi krawędziami, co zabezpiecza je przed strzępieniem. To produkt o szerokości od 57 do nawet 133 cm. Powstał on z syntetycznej przędzy polipropylenowej. Wysokość runa wynosi zaledwie 6 mm. Warto zwrócić uwagę na interesujące wzornictwo w postaci figur geometrycznych. Podwyższa ono walory estetyczne tego wyrobu i wszystkich produktów, którymi są nasze chodniki na gumie.

Chodniki antyposlizgowe

Chodniki na gumie w modnych wzorach i kolorach

CHODNIK PODGUMOWANY GUMA GRATISAsortyment naszego sklepu internetowego znajdują się również chodniki do kuchni podgumowane. To produkty, które można dopasować do estetyki, jaka dominuje w danym wnętrzu. Proponujemy nowoczesne chodniki do kuchni podgumowane, utrzymane w stylistyce skandynawskiej. Do tej kategorii należy z pewnością dywan płasko tkany Grace skandynawski wzór. Produkt ten jest dostępny w kolorze ciepłego beżu. Ma on bardzo subtelny, wytłaczany wzór w postaci odwróconych rombów. Ten płasko tkany dywan urzeka swoim perfekcyjnym wykonaniem. Niskie runo, składające się ze ściśle połączonych ze sobą syntetycznych włókien polipropylenowych, ułatwia czyszczenie tego produktu. W stworzonej przez nas kolekcji, do której należą chodniki do kuchni podgumowane, znajduje się także oryginalnie wyglądający produkt, stworzony w belgijskiej w fabryce. Ten polipropylenowy chodnik podgumowany guma jest dostępny w modnym w tym sezonie kolorze błękitnym. Świetnie podkreśli on pomieszczenia kuchenne, zaaranżowane w stylu marynistycznym.

Czytaj również: Jak odnowić dywan Shaggy?

Dobrej jakości chodniki na gumie są produktami wykonanymi z włókien syntetycznych. Produkty te mają starannie obszyte krawędzie, co chroni je przed ryzykiem strzępienia, spowodowanym codzienną eksploatacją.