0

Wysokiej jakości chodniki dywanowe na metry to świetne rozwiązanie dla osób pragnących posiadać produkty idealnie dopasowane do powierzchni użytkowej swojego domu, mieszkania lub biura. Wyroby te są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru.DWUPOZIOMOWY CHODNIK VOLGA EFEKT 3D

 

Nowoczesne chodniki dywanowe mogą znajdować się w korytarzach, przedpokojach, a także poczekalniach. Produkty te wyróżniają się szybkim i nieskomplikowanym czyszczeniem. Można odświeżać je przy pomocy metody szamponowania lub też odkurzać na sucho. Wysoka jakość, którą posiadają chodniki dywanowe na metry z naszego sklepu internetowego, idzie w parze z ich bardzo przystępną ceną. To wyroby posiadające krawędzie starannie zabezpieczone przed ich strzępieniem, wynikającym z codziennej eksploatacji. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się oryginalnie wyglądający dwupoziomowy chodnik volga efekt 3D. To wyrób posiadający wzór w postaci poprzecznych pasów o nieregularnych kształtach. Polecany przez nas produkt jest utrzymany w chłodnych, stonowanych barwach w postaci różnych odcieni różu, śliwkowego i bordo. Ten modny produkt może znaleźć się w domu lub w mieszkaniu. Posiada on jutowy spód i fryzowane runo typu Cut&Loop.

Chodniki dywanowe na jutowym spodzie

REWELACYJNY CHODNIK DYWANOWY

Osoby zainteresowane wyrobami z modnym wzornictwem powinny zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego. Posiadamy chodniki dywanowe na metry, wyróżniające się efektowną kolorystyką, a także jedynym w swoim rodzaju wzornictwem, przedstawiającym motywy florystyczne czy abstrakcyjne. Oferujemy chodniki dywanowe wykonane z przędzy polipropylenowej na naturalnym spodzie jutowym, który nie powoduje powstawania zarysowań podłogi, co ma szczególne znaczenie w przypadku tej wykonanej z litych desek drewnianych lub parkietu. W naszych kolekcjach dostępny jest rewelacyjny chodnik dywanowy w różnych odcieniach szarości, beżu bieli i czerni. Produkt ten może świetnie wyglądać, zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i nowoczesnych. To wyrób z runem o wysokości 11 mm, które nie ulega zjawisku naelektryzowania pod wpływem eksploatacji. Produkt ten jest odporny na deformację, ugniatanie i zmianę koloru pod wpływem promieniowania UV. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się także lśniący chodnik olimpos geometryczny miły, dedykowany właścicielom nowoczesnych wnętrz. Produkt ten posiada modny od wielu sezonów wzór w postaci różnej wielkości kwadratów i prostokątów, zachodzących na siebie bokami.

Przeczytaj także: Chodniki sznurkowe to wytrzymałe produkty odporne na częste użytkowanie

Chodniki dywanowe, wykonane z wysokiej jakości przędzy syntetycznej, są łatwe do utrzymania w czystości. Produkty te nie ulegają uszkodzeniom pod wpływem intensywnej eksploatacji.